Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos amikor eszek utána nagyon felpuffad a hasam.Hízni nem hízok,ugyanúgy tartom az 55 kg,de fogyózni is szeretnék egy picit.kb 5 kg szeretnék leadni.Kérlek normális válaszokat írjatok.
2011. dec. 5. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető...Mióta tapasztalod a puffadást? Ha mindig ilyen volt, akkor ötletem sincs, ha viszont ez egy új jelenség, a biztonság kedvéért menj el dokihoz. Ha ő azt mondja minden ok, akkor lehet a diéta ill. rájönni arra, hogy mi okozza a puffadásodat. Ez sokszor egy fűszer is lehet....
2011. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azóta kb mióta én is olyan örült lettem,hogy magam kövérnek látom,mindig így volt,de nem vettem róla tudomást,de mióta van párom,kapcsolatom azóta zavar,szerinte így jó vagyok ahogy vagyok,de azért zavar.Hízni nem hízok,csak az alkatommal nem vagyok kibékülve,főleg ha ülök olyan mintha terhes lennék.De ha egyenesen állok,akkor észre se vehető olyan pici lesz a hasam,hogy azzal nem is lenne gond,sőt még a bordáim is kint vannak.
2011. dec. 5. 15:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet, hogy ilyen vagy alkatilag. Remélhetőleg csak ennyi a "gond":) Nem tudok segíteni és felelőtlenül írogatni nem fogok, ugye nem baj?:)
2011. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem,nem baj,köszönöm az eddigi válaszokat is:)
2011. dec. 5. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!