Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG? Kérjük, hogy a...

SEGÍTSÉG? Kérjük, hogy a kérdés mezőbe írd a kérdésed, ne a magyarázathoz! Ellenkező esetben kérdések listaszerű megjelenítésekor nem fog látszni, hogy mit szeretnél megtudni. (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tavasz elején megyünk a sulival Londonba. Addig leszeretnék valahogy fogyni. De nem tudom hogy.. Tudtok olyan tornát és diétát ajánlani ami nektek bevált? vagy szerintetek az fogyaszt? A tornával kapcsolatosan meg annyit hogy a combomat szeretném véknyítani.. ahhoz milyen tornát ajánlotok?


12/L 153 cm 78 kg


2011. nov. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézel most ki,hidd el Londonban nádszálkisasszony leszel. Ott mindenki durván túlsúlyos. Komolyan..eszméletlen. Aztán rá ne kattanj ott a fish & chipsre XD


De mozgásnak valami kardio,mert az a zsírégető:futás,bicó,elliptikus tréner,gyors gyaloglás stb stb

2011. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is beszélj a szüleiddel és menjetek el egy háziorvoshoz, aki kivizsgál, mert korodhoz képest nagyon nagy túlsúlyod van.

A legjobb lenne, ha dietetikushoz is el tudnál menni.

Eleinte a mozgást is nagyon óvatosan csináld, mert könnyen túlterhelheted az izületeidet és nagyon nagy a sérülésveszély. Próbáld a tesiórákat becsülettel végig csinálni, és esetleg járj el úszni, de semmiképp se kezdj futásba és konditermes edzsbe most még.


A családod segítsége nélkül nem fog menni. Nagyjából heti fél kiló fogyással számolj, azt lehet egészségesen leadni. Körülbelül 1700 kcalt kellene enned naponta, ehhez meg kell beszélned anyuddal, hogy tápláló, de alacsony kalóriájú ételeket készítsen neked. Fontos, hogy sok fehérjét egyél, és viszonylag sok zsiradékot (lehetőleg hidegen sajtolt olajakat, olajos magvakat) mert nyakadon a hormonális érés, és a hormonoknak kell a zsír.

Egyél naponta ötször, sose hanyagold a tízórait és az uzsonnát, és igyál meg legalább két liter vizet egy nap.

És hát sok sikert és kitartást kívánok, nem lesz könnyű! De vigasztaljon, hogy még éppen időben vagy, ha most erőt veszel magadon, és megteszed a szükséges lépéseket, akkor még tökéletes alakod is lehet 30 évesen is.

2011. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Juj,most láttam meg az adataidat...tényleg jókora túlsúlyod van :/

Első körben,ne egyél nasit(csoki,chips,kekszek,cukorkák). Kérd meg anyukádat mikor az ebédhez köretet készít csináljon párolt zöldségeket. Húst meg ne sertést készítsem hanem csirkét,pulykát,halat zsiradék nélkül. Már szimplán ennyitől bőven fogyni fogsz. Később meg majd húzhatod jobban össze a nadrágszíjjat.


Mozgásnak először pedig gyorsgyaloglást javaslom vagy biciklit,az nem teszi tönkre az izületeid.

2011. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehetne valami 'nehezebbet'? :D

mert igazából táncoltam/táncolok.

mindig végigcsinálom tisztességesen a tesi órákat..stb :D

Szóval 'bírok' mozogni.


[link]

2011. nov. 30. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyél máá....

Adatok alapján sokkal kövérebbnek képzeltelek. Teljesen korrekt vagy így is.

2011. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de én leszeretnék fogyni :D

mert a magasságomhoz képest nagyon dagadt vagyok..

2011. nov. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!