Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerencsés este extrudált...

Szerencsés este extrudált kukoricapelyhet enni?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem,nagyon édesszájú vagyok,minden este megeszek egy zacsival mondván,hogy jobb,mintha csokit vagy ilyesmit ennék.Hogy is van ez?
2009. máj. 12. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Háttőő... nem ajánlok semmi ilyesmit, esetleg nyámmogj el egy zacskó pufirizst aztán hamarosan leszoksz a nyámmogásról :) Helyette ajánlom a tonhalkonzervet, vagy könnyű salátát. Azért étkezz, hogy tápanyagokat vigyél be, ne azért, mert valamit nyámmogni kell a fogad alatt. Ez csak egy pótcselekvés, ne szokj rá! A csokis felvetésedet meg se hallottam!
2009. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kukoricán a disznókat hízlalják, ha érted a célzást. Főleg ne este egyél ilyen dolgokat.
2009. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igaz,de nem extrudált kukoricán,gondolom az azért egészen más...meg azért valamivel talán kevesebbet eszek mint egy disznó...:-DDDD
2009. máj. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!