Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerencsés alkatúak, tényleg...

Szerencsés alkatúak, tényleg azok vagytok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy szinte egész nap esznek és nem híznak semmit, és mellette csont soványak, így mindenki ámul-bámul és agyba-főbe dicséri őket. Viszont NEM 1 olyan ismerősöm van, aki elég vékony és állandóan azt hajtogatja, hogy egyfolytában zabál, de miközben 1 napot együtt vagyunk 1 pohár víznél nem fogyaszt többet. TÉNYLEG létezik olyan, hogy valaki szerencsés alkatú, eszik egész nap (tényleg emberes adagokat) nem mozog és nem hízik?
2011. jún. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
bizony hogy van...és utálom őket... :( :D
2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, bár nem nevezném szerencsésnek. 184 centi 65 kiló, bármit csinálok. Rengeteget eszek, többet mint a mázsa fölötti barátaim, mégsem tudok hízni (mozgás mellett sem). Fiúként nem olyan előnyös ez, mint ahogy azt mások elképzelik.
2011. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy pl. lányok közül, aki 'szerencsés' alkatúnak vallja magát vagy annak tűnik, valóban fakszni nélkül ehet gyors kaját, egy-egy csokit akár naponta, de CSAK azért, mert ők gyakran el is felejtkeznek egy-egy étkezésről, mert egyszerűen nem éhesek. Meg ami nekik egy komplett étkezés lehet, az nekem max. tízórai, uzsonna kategóriába sorolható.
2011. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is elég sovány vagyok(most 51kg)de én nem mondom hogy egész nap eszek inkább este eszek többet, napközbe dolgozom és amikor éhes vagyok nem mindig jut idő enni rendesen bekapok egy-két falatot menetközbe,este meg bepótolom. De 57 kg-nal nem voltam meg több akkor is terhes voltam. Ilyen voltam mindig nem kellett fogyókúráznom soha,azt szoktak mondanom,hogy jó az anyagcserém egyébként megeszem a rendes adagomat én is,az édességet meg imádom.
2011. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen "szerencsés" alkat vagyok. (167/53) Azért írom ""-be, mert rengeteget gúnyoltak azzal (sőt még ma is megvetően néznek rám néha), hogy anorexiás vagyok. Szóval nem annyira áldás. De én valóban egész nap eszek. Most is látnál... Vizsgaidőszak van és tömöm magamba a csipszet, csokit. A családom már komolyan röhög rajtam, hogy micsoda mennyiséget tudok megenni :)
2011. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a "szerencse" kb 25 éves korig tart ki.

Akik meg azt állítják,hogy nem képesek hízni,szerintem téves az önismeretük és ha kiszámolnák a napi,vagy heti kalória bevitelük meglepődnének,hogy milyen kevés.

Én is azt hittem,hogy nem tudok hízni hiába eszem,aztán kiszámoltam szépen,hogy mennyi kellene az edzés mellet a fejlődéshez és rövid idő alatt 95 kilós izomállat lettem:).

2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ismerek ilyen csajt. kb el kell dugni előle a kaját, mert befalná :D

175 cm és kb 55kg. úgy néz ki, mintha a hadifogságból jött volna haza :D

na menjen a csába :P


jah, és semmit nem mozog, izom sincs rajta, de zsír se. szó szerint zörög az egész csaj :D

2011. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem hittem ezt el sokáig, amíg nem láttam a saját szememmel, van egy barátnőm, aki pont ilyen. Kb 2 óránként megéhezik és 3 embernek való kaját befal, nem mozog semmit, mégis olyan vékony és formás :D Ő elég szerencsének vallja magát :P
2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!