Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban különféle okok miatt sajnos sikerült nem kevés pluszsúlyt felszednem. Most 161 centimhez 67 kiló vagyok. Ez nem hangzik soknak, de szerintem jóval többnek nézek ki:


[link]


Már leadtam három kilót. Mennyit kéne még fogynom? Barátnőim szerint fogyjak vissza 55 kilóra, amennyi tavaly voltam. Nem lenne esélytelen.

Másrészről a srác, aki tetszik, utoljára egy egész husi lánnyal járt, emiatt lehet nem kéne teljesen lesoványodni. Egészségileg nem érzem magam rosszul, a BMI index szerint 64 kiló már normális lenne a súlyomhoz.


2011. nov. 22. 01:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehetnél még jobb csaj (kisebb pocival és kisebb combokkal) de így is nagyon jól nézel ki! Legalább bögyös vagy :P
2011. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasról 10 kg?!

Ez elég írreális...

A pociján max. 4-5 kiló van.

2011. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!