Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban különféle okok miatt sajnos sikerült nem kevés pluszsúlyt felszednem. Most 161 centimhez 67 kiló vagyok. Ez nem hangzik soknak, de szerintem jóval többnek nézek ki:


[link]


Már leadtam három kilót. Mennyit kéne még fogynom? Barátnőim szerint fogyjak vissza 55 kilóra, amennyi tavaly voltam. Nem lenne esélytelen.

Másrészről a srác, aki tetszik, utoljára egy egész husi lánnyal járt, emiatt lehet nem kéne teljesen lesoványodni. Egészségileg nem érzem magam rosszul, a BMI index szerint 64 kiló már normális lenne a súlyomhoz.


2011. nov. 22. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így,akkor nem kell hogy fogyj!Bár az tény,hogy 55 kilósan biztos jobban festettél.Én azt tanácsolom szabadulj meg olyan 5 kilótól,csak is az egészséged érdekében.:)
2011. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szamomra errol a keprol nem igazan lehet megallapitani, h mennyi felesleg van rajtad, esetleg ha állnál, mert igy azt mondanam, hogy biztos 67kg vagy? mert en is igyneztem ki a fogyozas elott es kozel 90kg voltam :( esetleg masik képet nem tudsz feldobni??hm?
2011. nov. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is ekkora a pocim, de a combom kisebb. Én most 164/66 kiló vagyok, és én 58-60 kilósan éreztem magam a legjobban. Nem is beszélve arról, hogy rámjöttek a ruháim és még jól is mutattam bennük.

Szóval esztétikai és praktikussági okokból is fogynod kell, 5-10 kiló között.

Az pedig, hogy a fickó aki tetszik egy kövér lánnyal járt, még nem jelent semmit. Lehet a lánynak a belső értékei, a szép arca, belső kisugárzása fogta meg, de titokban várta, hogy fogyjon egy picit.

Meg nem egy fickóból áll a világ, és ha fogysz, többen fognak a lábaid előtt heverni, nem csak ez az egy..Hajrá! :)

2011. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 60 körül vagy picivel fölötte teljesen jó lennél.

Ne legyen már minden csaj csont sovány, abban semmi szép nincs...

Nekem amúgy így is tetszel, jó az a kis husi. :)

2011. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is többnek nézel ki, kezdj el tornázni valamit és iktasd ki a hizlaló kajákat és szép lassan fogyni fogsz, nem kell drasztikus diétába kezdened
2011. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rossz a kép,de tényleg sokkal többnek nézel ki rajta.Én 160/55 vagyok,és kb.fele akkora vagyok mint te.Szerintem 10 kiló simán lemehetne.
2011. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1:49-nek:


Itt egy másik kép. Szerintem főleg a hasam az, ami durva...

[link]

2011. nov. 22. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Mamám, de iszonyú szexi vagy...

Mi a fenéért akarsz te fogyni? :D

2011. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, a hasad a legnagyobb. Viszont van benned valami. Nekem tetszel. Hatulrol egy kep ?
2011. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hat a combod se vekony azon is lehetne feszesiteni formalni, hasadrol ha lemenne 10kg minimum nagyon jol neznel ki, segget nem latni de onnand is kellene leadni par kgt biztos, vagy formalni
2011. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!