Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett pocakom? és nagy...

Miért lett pocakom? és nagy fenekem?

Figyelt kérdés

21/L. Ezelőtt nagyon vékony voltam, lapos has, keskeny csípő, helyes kis popsi. Pedig rengeteget ettem: reggeli: rántotta, kakaóval, aztán 10 órakor egy szendvics, utána ebédeltem, majd otthon megettem egy kis lábos tejberizst kakaós cukorral, majd 7 óra környékén megvacsoráztam, ami vagy melegszendvics volt, vagy tojás. Tehát nem salátákon éltem. a mozgás meg annyi volt, hogy tekertem pár kört az utcában fel le.

Most meg keveset eszem, mégis híztam.


2011. nov. 14. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nekem. 12-13 éves koromban minimum napi egy tábla csokit megettem, de volt, hogy kettőt is. És ettem persze rendesen. Nem lehet megcsippenteni a bőrt se a hasamon, se a fenekemen.

XS-S volt a méretem, és nekem is mindig azt írták, hogy sovány.

Aztán olyan 18-19 éves koromban elkezdtem hízni (pedig addigra már rég nem csokiztam!). Nem lettem dagadt, de megerősödtem, és sajnos lett rajtam felesleg.

Most azon dolgozom, hogy leadjam, de tudom, hogy olyan alakom már sosem lesz, mint előtte volt. :(

Sajnos ez tényleg a "korral" is jár. :(

2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem a helyes kérdés az-

már miért ne lenne pocakod?

mit tettél annak érdekében,hogy ne legyen?


a válasz meg az,hogy semmit.

a lusta,kényelmes életvitel eredménye kb.

2011. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, hogy semmit nem tettem az erős túlzás.) A problémám az, hogy vékony koromban nem tettem, keveset mozogtam, és sokat ettem. Most többet mozgok és nem szem édességet, helyette zöldségeket, mégsem fogyom.
2011. nov. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!