Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett pocakom? és nagy...

Miért lett pocakom? és nagy fenekem?

Figyelt kérdés

21/L. Ezelőtt nagyon vékony voltam, lapos has, keskeny csípő, helyes kis popsi. Pedig rengeteget ettem: reggeli: rántotta, kakaóval, aztán 10 órakor egy szendvics, utána ebédeltem, majd otthon megettem egy kis lábos tejberizst kakaós cukorral, majd 7 óra környékén megvacsoráztam, ami vagy melegszendvics volt, vagy tojás. Tehát nem salátákon éltem. a mozgás meg annyi volt, hogy tekertem pár kört az utcában fel le.

Most meg keveset eszem, mégis híztam.


2011. nov. 14. 20:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még ezt: Nem veszélyes, de zavar. Mert mellben nem vagyok erős, utána lapos, aztán hirtelen kiemelkedik, majd következik a lában, ami viszont viszonylag szép. De nem merek szoknyát hordani, mert olyan vagyok mint aki babát vár
2011. nov. 14. 20:07
 2/13 anonim válasza:
mert elülted a segged tanulás közben xD gyikszo*ó
2011. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazad lenne, csak a baj az, hogy régebben sem voltam egy Rubint Réka. Az életem nagy részét olvasással és alvással töltöttem, és csirke evéssel. :) Aztán mégis vékony voltam, most meg egy félév alatt puff!
2011. nov. 14. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a korral jár. Úgy 17-18 éves koromig én is annyit ettem, amennyit akartam, vékonyabb voltam az átlagnál, az iskolaorvos egyszer be is utalt kivizsgálásra, mert "kórosan soványnak" tartott. Pedig semmit nem sportoltam, nem mozogtam.


Aztán 19 évesen elkezdtem hízni (nem feltűnően, nagyon lassan), most 21 vagyok, és egy 10-es van rajtam. Most el kellett kezdenem odafigyelni mind az étkezésre, mind a mozgásra. Szerintem hormonális oka is lehet.

2011. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez segített. Mert velem is hasonló volt/van.
2011. nov. 14. 20:21
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
nekem is hasonló, csak én fiú vagyok, én is 21. nincs kedved tornázni együtt a jó cél érdekében?:D
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:)))) Hogy képzeled?
2011. nov. 14. 20:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár ma is láttam srácokat pilates órán..
2011. nov. 14. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
hát... nem egyértelmű?:)
2011. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lol:D elmennek órára? nekem kazim van:P:DD
2011. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!