Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli: Egy tál cerbona müzli 1,5% tejjel

Ebéd: Egy tál gulyásleves marhahússal, csirkecomb sima rizzsel zöldséggel

Vacsora: 1 alma 1 cerbona müzliszelet és egy pohár kakaó

És este eddzek

15/F


2011. nov. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: 200kcal

ebéd: 600kcal

vacsora: 250kcal

Össz: 1050kcal


Ha még edzel is, akkor leégetsz minimum 200 kalóriát...

Mivel növésben van a szervezeted 2000 kalóriára van szüksége egy nap.

Ennyi kajával hosszútávon az izmaidat fogod elveszíteni, nem a zsírodat.


Persze felmerül sok más kérdés is, hány kg vagy, milyen magas, mit sportolsz, mekkora a csirkecomb, ettél-e hozzá kenyeret, mennyire cukros a cerbonád... stb.

De szerintem ha nem gurulsz járás helyett akkor 15 évesen fölösleges fogyóznod, bőven elég ha sportolsz és normálisan eszel.

2011. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, és csak annyit fűznék hozzá, hogy a csirkecomb mellől a rízs (főként ha fehér rízs volt) elhagynám, csak a zöldségeket enném.
2011. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát összegezzük: az előzőek szerint KEVESET ETTÉL, viszont a rizst ne edd meg, mert hizlal.


Kérdező. A vacsorát leszámítva jó volt a napod, bár a cerbona müzli feleslegesen cukros. A dobozán rajta van, mennyi kalória, de a 200-nál biztosan több.

A csirkecomb rizzsel már önmagában 500 kalória, ehhez a gulyásleves még hozzájön, és nagyban függ attól, mennyire volt zsíros a leves meg a marha. 200-500 kalória között bármennyi lehet. Tésztával, nokedlivel inkább az 500 felé közelít.

A vacsora nagyon rossz. A müzli cukros, a kakaó szintén.

Reggeli is müzlit ettél, este is. NEM JÓ. A natúr müzli gyümölcsökkel jó, a Cerbona sz*r. Napjában egyszer is sok, nem kétszer. És vacsorára pláne. Ha muszáj, reggel edd. Vacsorára rántotta, virsli, lehetőleg kenyér nélkül, valami zöldséggel.

A mai étrended simán megvolt 2000 kalória.


Viszont ennyi infóból nem tudjuk, mennyire van szükséged.

Magasság, súly, edzés...

Számold ki magadnak itt:

[link]

2011. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs meg a 2000, mert a levesbe nem volt tészta és nem volt benne zsír. És a cerbona miért szar? 70-75 kalóriát tartalmaz.

Amúgy 165 cm és 60 kg vagyok.

Napi 2 órát eddzek.

2011. nov. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!