Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden egyes nap pontosan...

Minden egyes nap pontosan ugyanabban az időpontban étkeztek?

Figyelt kérdés
Olyasmire akarok kitérni, hogy ha ma fél 8-kor reggeliztem mondjuk, akkor ehhez az időponthoz kell ragaszkodnom a továbbiakban is? Szóval fél 9 vagy 7 óra szóba se jöhet?
2011. nov. 1. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ez is szokássá vált, amióta itt élek. Tökéletesség ezerrel, és betegség is... egy ördögi kör, amiből egyelőre nem tudok kitörni - míg itt élek, addig biztosan nem. :(
2011. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kell ennyire ragaszkodni. Sok embernek ez abszolute kivitelezhetetlen hogy mindíg hajszál pontosan ugyan abban az időben étkezzen. Ha belegondolsz semmi értelme,csak vannak itt néhányan akiknek már elborult az agyuk és túlzásba viszik az egészet.
2011. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor kell enni amikor éhes az ember. Nem hamarabb, nem később. Ez a normális, a szervezet tudja mikor mi kell neki, ha feleslegesen eszel az nem jó. Ha meg éhes vagy és még nem eszel az sem jó.
2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nekem nem is lenne kivitelezhető. És nem is szükséges. Napi többször kisebb adagokat, az étkezések között ne teljen el túl sok idő, és ennyi, az időpont tökmindegy. Akkor kajálok, amikor éhes vagyok.
2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez is egy nézőpont...

Én úgy csinálom, hogy 4x eszem naponta, az étkezések között 4 óra "szünetet" tartok. Mindent szépen kimérek magamnak, és számolom a kcal-t. 1800 kcal-lal kezdtem, minden hónapban 100 kalórával kevesebbet szándékozom magamhoz venni, míg el nem érek az 1200 kalóriához. Így reményeim szerint 7 hónap alatt lemegy 25 kg.

2011. nov. 1. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki akkor eszik, ha éhes. Kivétel a vasárnapi ebéd, ott illő mindenkinek délben (+- 10 perc) nekiállni enni.
2011. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, hogy megerősítettetek abban, hogy teljesen felesleges még erre is ügyelni. Annyi mindennel kell vigyázni, hogy csoda lesz, ha nem fogok begolyózni a diéta végére. :)


Ám mondjátok meg még azt is, hogy a sóval mi a helyzet? Szabad használni, nem szabad használni? És ha nem, mivel helyettesítitek?

2011. nov. 1. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy csak "itthon" van velem ez, máshol nem. Ott össze-vissza kajálok, de "itthon" mindennek tökéletesnek kell kinéznie, pormentes, élére állított világ... alkalmazkodás, mert ők merevek.

És én vagyok a hülye, amiért megbetegedtem.

2011. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szabad sót használni és fűszereket is. Enélkül szinte élvezhetetlen a kaja. Persze túlzásba nem kell vinni,de a lényeg a lényeg nincs magas kcal tartalma,szóval használd nyugodtan.
2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Só: mértékkel kell, hisz a szervezetednek szüksége van rá. De a túlsózás már nem egészséges, sőt... köti a vizet, magas vérnyomást, vizesedést okoz.
2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!