Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eröset eszem pl salátámba...

Ha eröset eszem pl salátámba rakok erös paprikát vagy chilit akkor joban fogyok? És milyen zöldséget egyek? Mert töbnyire fözeléket lehet zöldségböl csinálni nyersen meg alig lehet szoval milyet?

Figyelt kérdés
Ezt itt olvastam hogy az erös csipös ételek segitenek a fogyásban nemtudom ezért kérdem.a zöldségekre is nagyn kiváncsi vagyok hoy mit lehet és hogy ha elkel késziteni azt is irjátok le lécci
2009. máj. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A csípós ételek kicsit megemelik a testhőt ezáltal több kalóriát égetsz. Ez ettől függetlenül egyenlő a nullával. Jó marketingszöveg de nincs értelme.


Zöldség minden mehet korlátlanul a hüvelyesek és a krumpli kivételével.

2009. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de hogy csináljak finom ételeket a zöldségböl mert simán nem jó:S fözeléknek meg már nem ajánlatos nem?:S egyek paradicsomot paprikával?:DDD fujj:D
2009. máj. 4. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Erőspaprikát eszek erős pistával kb. és mégsem fogyok tőle :)
2009. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem fogyaszt attól még eheted, mert nem is hízlal..
2009. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!