Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért oszlanak meg ennyire a...

Miért oszlanak meg ennyire a vélemények?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy a citrom savasít, a másik azt mondja, lúgosít. Csak diétával lehet fogyni...nem, csak mozgással lehet fogyni. Hülye vagy, mert AZT csinálod, ezért EZT csinálod. Megkérdezed, jól csinálod-e, nem, hülye vagy, mert EZT csinálod... Most akkor mondja már el valaki NORMÁLISAN, mi a TARTÓS fogyáshoz vezető út. És kérlek, ne itt vitázzatok. Köszöntem.
2011. okt. 9. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha nem itt kérnél tanácsot, hanem egy dietetikushoz fordulnál. Ő az a szakember, aki a táplálkozás tudományát az orvosi egyetem megfelelő szakán tanulja.
2011. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A citrom a szervezetet lúgosítja.


Tartósan fogyni normális, egészséges táplálkozással és testmozgással együtt lehet.


A részleteket beszéld meg szakemberrel.

2011. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. okt. 9. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vitatkoznom kell. :)

A szervezet ph értéke állandó, nem lehet lúgosítani. Savasodni meg akkor fog, ha súlyos betegséged van, pl. rák. Nem pedig a savasodás okoz betegséget. És lúgosítással nem is fog elmúlni a betegség, hanem ha kezelték és meggyógyultál, helyreáll a ph érték.

Ezt bármelyik belgyógyász meg fogja neked mondani, ezért írtam, hogy szakembert kérdezz meg.


A "lúgosítással" azért lehet fogyni, mert "lúgosak" az alacsony kalóriatartalmú ételek, és "savasak" (mily meglepő!) azok, amik úgymond "hízlalóak", a lisztes, cukros, magas kalóriatartalmú ételek. Csak a megfogalmazás más, nem azt mondják, hogy fogyókúrázz, hanem azt, hogy lúgosíts.

2011. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Így már világos. :) Tehát akkor mozgás (konditerem), egészséges és mértéktartó étkezés, beiktatott citromos víz = fogyás?
2011. okt. 9. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
valahogy úgy, nem kell ezt túlvariálni. Kb. 7000kcal egy kiló mínusz. Ezt kellene kalóriadecifittel és mozgással elérned egy héten.
2011. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát... szerdán 70.9 voltam, tegnap 69. ( Ez este volt.) Ez így reális?
2011. okt. 9. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok sem testedző,sem dietetikus, sem semmilyen kutató ,tudós vagy professzor. Én csak azokat a tanácsokat adom itt amik nekem beváltak,és sikeresen fogytam 30kilót fél év alatt,úgy hogy nagyjából már leadtam az utolsó kilóimat is.

Amit én csinálok rendszeres aerob/katdió edzés,kalóriaszámolás,ezen belül mindent eszek de mértékkel,törekedve a magas fehérjebevitelre. Dióhéjjban ennyi. Bár sok mindenkinek nem tetszik,mert úgy le vagyok pontozva,pedig csak a saját tapasztalataimat osztom meg,nem fedig a femináról légből kapott ostobaságokat terjesztem...

2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre vagyok kíváncsi, a tapasztalatokra! Gratulálok Neked a fogyáshoz! :) (Egyébként megint 69,9, én ezt már nem értem :( )
2011. okt. 9. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:
hetente egyszer kell mérni magad reggel éhgyomorra wc után. egymás utáni napokon különböző napszakban semmi értelme akár másfél kiló különbség is lehet. ja és fogyni egyszerű kevesebb kalóriát kell bevinni(ha mozogsz akkor nyívánvalóan mégtöbbet égetsz el) a tartós fogyás pedig életmódváltás+rendszeres mozgás. mivel ha visszatérsz a régi rossz étkezési szokásokhoz nyilván a kilók is visszajönnek.
2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!