Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak beveszem a csokit a...

Ha csak beveszem a csokit a számba de nem nyelem le, mennyi szivodik fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy csak áll a szádban vagy szopogatod is?:D
2011. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén válasza:
Teljesen mindegy, hogy szopogatod a csokit, vagy rágod. Ha fogyózol, ne is szopogasd.
2011. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A következő szint az lesz, hogy milyen gyorsan kell kihánynod, hogy ne szívódjon fel.

Elvileg azonban jó a kérdésed, bár sztem a csoki nem alkohol, hogy nyelven vagy nyelv alatt is felszívódjon..viszont érdekes lehet a szétszopott :D csokit a sok nyállal kicsulázni..

Ha fogyózól, valóban ne vedd a szádba sem, mert magamról tudom, hogy amit megízlelek, abból még több kell. A csokiban semmi hasznos nincs a szervezetnek, az mind megy zsírba. Max. fekete étcsokival próbálkozz, annak van egy kis élettanilag jó hatása is.

2011. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az ha nem nyeli le!

Semennyi nem szívódik fel,de annak mi az értelme??

Nem nagyon értem :O

2011. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

A nyáladban oldódik a csoki, azt meg előbb-utóbb kéyntelen leszel lenyelni, szóval sok.

Amúgy te egyszerűen nem vagy normális, ha így akarsz fogyózni.

2011. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon beteg vagy.....
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csokit nem igazán lehet teljes mértékben kiköpni,mivel nagyon hamar oldódik. Ez csak a szilárdabb ételeknél meg mint a kenyér és péksütemény félék. Rántott vagy zsírosabb hús(a sovány pároltat ugye lehet enni) :) Stb. Egy pohár vízzel azért nem árt öblíteni utánna mert még maradnak a szájban morzsák.
2011. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megértelek hogy szeretnél csokit enni , de nem akarsz mert hizlal.Szerintem próbáléj kialakítani magadnak olyan étrendet ,hogy minden féle ételt egyél , meg sok gyümölcsöt , elég kipróbálnod 1-2 hétre , és ha akkor se birod ki h ne egyél csokit akkor nemjól csináltad.Mert akkor kívánja az ember legjobban a csokit , ha nem táplálkozik rendesen ,nem visz be elegendö természetes cukrot.
2011. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen csokiról van szó

[link]

akkor nem baj,ha nem nyeled le.

2011. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!