Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beveszem az ételt a számba,...

Ha beveszem az ételt a számba, de utána már nem nyelem le, kb. mennyi szívódik fel belőle?

Figyelt kérdés

Nem kell szapulni, meg idiótázni, köszi. Nem jó kedvemből csinálom, hanem mert rákényszerítenek.

Eszem rendesen, napi 1800-2000 kcal-t, sportolok is, napi 2*30 perc futópad. De ezt szoktam csinálni, ha kényszerítenek, hogy olyanokat egyek, amiket nem szeretnék. Nem tudom, hogy hogy kalkuláljam bele?


2011. aug. 30. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
rákényszerítenek? :O azthogy? ezt légyszíves magyarázd el...am, ha az ételt nem nyeled le, attól nem hízol, és abból nem is szívódik fel semmi...talán a tésztafélékből, mert azokat már a szájban elkezdi bontani a szervezet.
2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kényszerít? Hallottad már azt hogy köszönöm nem kérem? Ha ezek után is erőltetik, hívhatod a gyerekvédelmiseket, ez ugyanolyan mintha éheztetnének.
2011. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felesleges pazarlás amit művelsz ráadásul semmi értelme. Olyan nincs, hogy rákényszerítenek, ha nem vagy éhes akkor ne egyél.


Amúgy nem tudom mennyi szívódik fel belőle, gondolom semmi.

2011. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaaa tényleg és utána mit csinálsz a kajával? Forgatod a szádban aztán ha nem figyelnek kiköpöd??
2011. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kiskoromban anyukám nekem is azt mondta, hogy ha nem eszem meg az ételt, akkor a fejemre borítja. Én meg persze komolyan vettem, mert féltem a forró levestől.
2011. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez anorexiás vonás, és ne meséld be nekünk, h kényszerítenek. Ha valamit nem akarsz, nem eszed meg, ilyen egyszerű.

Mivel beteg vagy, jobb lenne orvoshoz fordulnod, különben baj lehet belőle. Előbb csak ezt nem aztán már azt sem nyeled le, és bele is szaladtál egy nemevésbe.

2011. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bix ***** válasza:
a szájban nincs felszívás, még emésztés is csak nagyon minimális, a nyálenzim azért nem egy durva dolog. amit kiold és lenyelsz az is elhanyagolható. a meséd viszont átlátszó, 2000 kcalt ha nem bigmacből fedezel akkor senki nem kényszeríthet zabálásra, mert napi 5 normál étkezést simán ki lehet belőle sajtolni...
2011. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Egész egyszerűen arról van szó, hogy azt szeretném enni, amit akarok. Lefogytam már közel 18 kg-t így. Amiket megeszem: mindenféle gyümölcs, zöldség, tejtermékek, teljes kiörlésű cuccok. De amiket nem eszem meg: semmilyen zsíros, olajos étel, semmilyen hús, semmilyen fehérlisztes élelmiszer, se kenyér, se tészta, se krumpli.

Én jól lakom abból, amit én veszek (előbbiek), de nem eszem az utóbbiakból. Édesanyám meg tipikusan olyan, aki hazaérve a munkából este 7-kor is leül fehér kenyeret töpörtyűvel enni. Mondanom sem kell, hogy130 kg. Főzni is hasonlóan egészségesen főz. És nem egyszer, hanem minden alkalommal kb. 20-szor elmondom, hogy már ebédeltem, vacsoráztam, nem kérek, köszönöm. De olyankor jön a lelki zsarolás, hogy direkt ezt és ennyit főzött, és hogy az ő kedvéért egyek...ha még egyszer visszautasítom, pedig következik a lelki zsarolás, aminek a vége, hogy nem szeretem őt. Ami persze nem igaz! Így a békesség érdekében "eszem", ami a szalvétában végzi...Ez van! Nem hiszem, hogy nekem lenne szükségem pszichológusra, inkább neki. Nem rontom el miatta az étrendemet. Köszi a válaszokat.

2011. aug. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!