Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bőröm rugalmasan alkalmazkod...

A bőröm rugalmasan alkalmazkodik majd a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
130 kilóról indultam, most 108 vagyok, és egészen 80-ig szeretnék lemenni. De félek, h nem fogok ezt követően sem jól kinézni, mert nagyon meg lesz nyúlva a bőröm, és mindenhonnan lógni fog rólam a megnyúlt bőr. Van alapja a félelmemnek?
2011. szept. 13. 19:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

a legfontosabb, hogy sokat igyál, a bőrödnek fontos lesz, hogy sokat hidratáld. ha edzéssel fogsz könnyebben alkalmazkodik a bőröd.

mennyi idő alatt fogytál ennyit és mennyi idő alatt akarsz ennyire fogyni?

2011. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Diétával és edzéssel fogyózok egyszerre, csak reggel és délben eszem, akkor is mértékkel, és minden nap járok futni, napi 8 kiló métert.

Augusztus 1-én kezdtem, tehát vmivel több, mint 6 hét alatt ment le a 22 kiló. Ha pedig tudtom tartani ezt a heti 2-3 kilós mínuszt, akkor olyan november - december fordulójára le tudok fogyni majd 80 kilóra.

2011. szept. 13. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan fogyj és sportolj.
2011. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ivás, mozgás. Ez a titok, szóval ezek szerint jól csinálod.

Ha úgy érzed, hogy lazul a bőröd, akkor használj bőrfeszesítő krémet, illetve időlegesen függeszd fel a fogyást, hogy tudjon idomulni az alakodhoz. Inkább két hónappal tovább fogyókúrázz, minthogy lógó bőrrel mászkálj :)

Ja és gratulálok, ez már így is nagyon szép eredmény!

2011. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire gyorsan fogysz, akkor bizony nagyon ronda lesz a bőröd.


Heti 1 kg mínusznál még vissza tud húzódni.

2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is gratulálok, ez nagyon szép teljesítmény, és csodálom a kitartásodat. :)


Igyál minél több folyadékot, napi 2-3 litert, elsősorban vizet és zöldteát (ez segít a méregtelenítésben is), esetleg 100%-os gyümölcslevet. Emellé mindenképp sportolj sokat, és ne hagyd ki a kardioedzést sem (kocogás, ilyesmi), mert a szívedet is megterhelheti a hirtelen fogyás. Ezeken felül két dolgot tudok ajánlani (ismerős példáján, aki szintén sokat fogyott viszonylag rövid időn belül), a jógát (egyszerűbb gyakorlatokat már otthon is tudsz csinálni egyedül, neten elég sok van) és a váltott hideg-meleg zuhanyt. Ez utóbbi feszesíti a bőrt, és az ereknek is jót tesz. :)


További sok sikert! :)

2011. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ez igen szép teljesítmény nyugi ha rendesen sportolsz és iszol na meg egy kis testápolás nem lesz csúnya a bőröd
2011. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon jól esik az elismerés, még egy ok, amiért megérte belevágni!:)
2011. szept. 14. 20:04
 9/11 anonim válasza:
ha megkérdezhetem hány cm- magas vagy?
2011. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
178 - 180 centi között van a magasságom.
2011. szept. 17. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!