Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az önbizalmam már...

Mit tegyek? Az önbizalmam már a béka feneke alatt van

Figyelt kérdés

Másfél hónapja folyamatosan edzek, van rajtam 6-7kiló felesleg és gondoltam,hogy letudom adni. De mégsem így alakult, sajna genetikám miatt vagy nem is tudom minek köszönhető , de a zsír nem ment le , csak alatta az izom nőt, így még kövérebbnek tűnök mint edzés előtt.Sajnos az sem működik,hogy nem eszek v az ilyen gyors diéták,mert rögtön a fenekemből és mellemből megy le, és ezt nem nagyon szeretném . Segítsetek,mert már kétségbe vagyok esve,hogy mit csináljak,hogy csinos vékony csaj legyek

18/L


2011. szept. 9. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek mindig a fenekedből és a melledből megy le...
2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszul edzel. Zsírégető edzést kell végezned (tudod, bicaj, kocogás, úszás). Hogy honnan, és mikor megy le a zsír, nem tudod szabályozni. Azt viszont igen, hogy miután leadtad a zsírt, hova építesz izmot. Sajnos mellbe nem lehet, de a farizmokat lehet fejleszteni.
2011. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnál egy méregtelenítő kúrát, vagy egészségesebb kajákat enni. (Csak egy tipp)
2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja edzel és nincs még eredmény?

Ó jaj,te szegény:D.És a genetikád miatt nem fogysz?:DDD

Gugliba-kalóriadeficit fogalma,szálkásító diéta,aerob edzés.

2011. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!