Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hoz eredményt ha vki...

Mennyire hoz eredményt ha vki nem eszik 6 után, de nem sportol rendszeresen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem hoz szerintem eredményt, nem így kell hozzáálni a dolgokhoz..
2009. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Az a lényeg hogy mit eszel egész nap. Én sem eszem 6 után, mert egyszerűen nem vagyok éhes, de egész nap odafigyelek arra, hogy mit eszem és menynit eszem, mert sajnos olyan sok a dolgom, hogy nem mindig jut időm sportolni.
2009. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
ha sportolsz akkor azért csináld mer élvezed szereted csinálni. Ha egész nap figyelsz hogymit eszel akkor lehet fogyni
2009. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
6 után nem evés baromság és a katabolizmus ünnepe.. ami ugye azt jelenti, hogy az izmokal táplálod a tested, nem zsíral a legendákkal elentétben
2009. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 maundrel ***** válasza:
77%
azért szerintem vmi eredményt csak hoz, hogyha nem eszel 6 után. minthogy az is hoz eredményt ha 11 -kor, meg éjfélkor eszel... csak akkor nem éppen pozitív változást hoz. :S De persze midemellett figyelj oda hogy mit eszel egész nap.
2009. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!! :)

a 4. válasszal én viszont nem értek egyet, mivel a szervezeted nem használja fel addig az izmaid amíg elegendő szénhidráthoz és zsírhoz jut. Először a szénhidrátot bontja le aztán a zsírokat majd a fehérjét.

2009. ápr. 22. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze! Én már csak ettől is fogytam! A rendszeres sport erőteljesen segít a fogyásban, ill. formásabb leszel tőle, továbbá izomzatot építesz a testedre, és elősegíted a zsírpárnák csökkenését. Itt olvastam valahol, hogy a kinézetünket (kövérek vagyunk-e vagy soványak) 40%-ban az étkezés, 20%-ban a mozgás és 20%-ban a genetikai adottság határozza meg. Hajlok rá, hogy ez tényleg így van!
2009. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
kérdező elöször olvasgatnod kéne.. a zsírokat szerinted csak úgy jókedvébböl felhasználja? na ne viccelj akkor köver ember se lenne.. amint nincs tápanyag utánpotlás a szervezet elkezdi az izmaidat aminosvá átalakitani, nagy barom volt aki kitalálta, hogy amint nincs szénhidrát a zsírt kezdi el bontani a szervezet annak csak egy dolog segithetne egy fejlövés
2009. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy hoz változást, ha 6 után nem eszel, de nem sokat ha közben nem sportolsz, de hoz változást... attól is függ h mit eszel egész nap, de lehet hogy hülyeségnek hangzik, de egy tanács, ha nincs időd sportolásra...Takarítani mindenki szokott és a takarítással is le lehet fogyni, így :A vízkő eltávolítása erősíti a kar-és a mellizmokat,körkörös mozdulatokkal súrolj!A porszívózás a hátizmokat, a hát alsó szakaszát erősíti.Miközben tologatod a porszívót, a hátad maradjon egyenes és derékból dölj előre, majd hátra!A hűtő pucolása guggoló és félguggoló helyzetben történik, ezért tökéletes edzés a combizmoknak.Pókhálótlanítástujjhegyen végezz,hogy a vádlid is formásodjon. Ha a hátad is megnyújtóztatod közben, akkor a streching hatás is megvalósul...- hát remélem azért segítettem...
2009. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyi barmot....

Ppont a 4. válaszoló a kivétel ez alól, akivel persze "nem ért egyet" a kérdező.

Nos attól, hogy nem értesz egyet vele, attól még a tények tények maradnak.

A szénhidrátot égeti a szervezet először?

Igen.

Szénhidrátot használunk a következő esetekben:

mozgás, sportolás, agyműködés, emésztés, idegrendszer működése.

A másik energiaforrás a zsír.

Ez el van raktározva szükség esetére, ehhez nem szívesen nyúl a szervezet. Kivéve, ha sportolással rávesszük, hogy a szénhidrátot raktározza, amikor nincs izomműködés.

Mikor nincs?

Éjjel.

Éjszaka történik a regenerálódás, amihez zsírt használunk föl energiaforrásként. Ez több energiát igényel még a mozgásnál is.

Ha nem mozgunk nincs zsírégetés!

(És most nem takarításról beszélek.)

Az egyetlen amit nem raktározunk az a protein.

Ha nem jutunk folyamatosan proteinhez (ESTE IS), akkor az izomfehérjék lebomlanak. Így nincs regenerálódás, nincs zsírból való energianyerés sem.

Az egyetlen tápanyag, amire nincs szükségünk este, az a szénhidrát.

Lefekvés előtt kell enni magas fehérjetartalmú ételeket, valamint telítetlen zsírokat.

Ezek lassan emésztődnek meg, így egész éjszakára ellátják a szervezetet tápanyaggal.

A fehérjék a szervezet építőkövei, ha te 12 órán keresztül nem eszel fehérjét, búcsút inthetsz a fogyásnak.

2009. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!