Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves kislányomat hogyan...

11 éves kislányomat hogyan fogyasszam le?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 kilót kellene leadnia, az egyelőre már nagyon jó lenne. Nagyon zavarja a súlyfelesleg, gyakran sír miatta, bár nem csúfolják, de nem vehet fel olyan ruhát, amilyet szeretne. Még -6 kilóval sem lenne vékony, de talán az önbizalma megjönne. Milyen diétát kövessünk? Konkrét receptek vannak a neten? Fejlődő szervezet, tudom, nagyon óvatosnak kell lennem!
2011. szept. 6. 14:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Jajj! Szögezzünk le valamit, imádom mindkét gyerekemet és úgy fogadom el őket, ahogy vannak. Kicsim sajnos az apja termetét "örökölte", tehát titkon nekem tetszik is, mert imádom benne az apját látni - ezért irtam kedvesen, hogy vastagocska, nem azt, ahogy ti írtátok, hogy kövér !. Ezt persze nem mondom neki, mert ŐT NAGYON BÁNTJA, hogy pl. most szeptemberben alig kaptunk rá farmert. Ezért szeretnék neki segíteni.


Azért kaptam hasznos válaszokat is, azokat köszönöm. A felesleges vackokat igyekszem leépíteni az étkezésünkből. És igenis egy testvért frusztrál, ha a másik gyerek jól néz ki, ő pedig saját magával nincs megelégedve.

2011. szept. 7. 11:57
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Aczéltól kérdezném, hogy tudta-e, hogy amióta divatba jött a teljes kiőrl. cucc, nagyságrendekkel nőtt a gluténérzékeny gyerekek száma?

Vizsgálják az összefüggést, nincs egységes álláspont, tehát nem bizonyított, hogy az tk. liszttől és kenyértől alakul ki a gluténérzékenység, de az sem bizonyított, hogy nem attól.

Tehát nem tilos beépíteni az értendbe, nem biztos, hogy jót teszel azzal, ha a finomlisztet 100%-ban helyettesíted. Ne jelentsd ki tehát ilyen egyértelműen, hogy nincs helye az étrendben, mert a fenti kérdésben te sem tudod megmondani az abszolút igazságot, és a gluténérzékenység elég durva dolog.

2011. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!