Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen érdemes lenne...

13 évesen érdemes lenne diétáznom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hany kg vagy,es hany centimeter? Szerintem ilyenkorban meg inkabb csak fuss,edzel,vagy irasdbe magad akar hip-hopra,arebicra:D Semmi keppen,(maximum ha sok felesleged van!) akkor kezz diétába:)
2009. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elirtam... Aerobic* :d
2009. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor arra vigyázz, hogy a kemény diéta gondokat okozhat később a ciklusodban! Sajnos tapasztalat! :( Inkább több mozgás, az legalább formál is! Sok sikert! :)
2009. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és kb. 65 kg. :( sajnos... Folyamatosan (heti 2x) járok aerobikra, naponta, ha tehetem legalább 1, vagy 1,5 órát tollasozok, hétvégente biciklizek, külön testnevelő óráim vannak, még úszni is szeretnék járni hétvégén,+a hulahopp karika is jó ötlet lenne, csak kár, hogy nem tudok:D majd gyakorlok. Lány vagy amúgy.
2009. ápr. 20. 18:07
 5/11 A kérdező kommentje:
*vagyok
2009. ápr. 20. 18:08
 6/11 anonim válasza:

Ilyen "paramétertekkel" nem hiszem hogy szükséged lenne diétára. Főleg ha ilyen sokat sportolsz mindenképpen rendesen kell táplálkoznod, mert különben baj lesz belőle. Ha rendszeresen mozogsz esélyed sincs az elhízásra.


f/28

2009. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Így látatlanul -az általad leírtak alapján- azt gondolom, hogy nincs veled semmi baj! :)

33/nő

2009. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell diétáznod:O tökéletes így :O főleg h elég sokat mozogsz,sportolsz ahogy olvasom:D
2009. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így vagy tökéletes. ha mégsem, akkor tornázz! Semmiképp se diétázz! Több kárt okoznál mint hasznot!És ne feledd a fiús formákat most már a nőies formák fogják felváltani. Talán csak meg kell ezt szoknod?
2009. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13 évesen 175 centi? ez igen! :)

én 18 vagyok és 188 (f), a Te korodban biztosan nem voltam ennyi (nem baj, hogy ilyen magas vagy, csak közöltem. sok embernek bejönnek a hosszú combú, magasabb lányok ;) )


szerintem sincs okod a diétára, csak tényleg figyelj oda arra, miket eszel. ha lehetséges, a fehér kenyeret és a további tésztából készült dolgokat mellőzd az étrendedből. nem azt írom, hogy soha nem fér bele egy szelet vajas kenyér, de akkor az a kenyér legyen rozsos, teljes kiőrlésű, ilyenek.

a gyorskajákat is mellőzd, bár néha itt is "engedhetsz" (be kell valljuk, a gyorskaják közül tényleg van, ami finom!) a csábításnak, a lényeg hogy tarts mértéket.

2009. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!