Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyi kcal-t...

Létezik, hogy ennyi kcal-t égettem el?

Figyelt kérdés
kaptam egy kerékpár computert ami kiírja, hogy mennyi kalóriát égettem el. kb 2025 percet tekerhettem és kereken 800kalóriát égettem el. ez annyira lehetetlennek tűnik. hihetek neki?
2011. szept. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mármint 20-25 percet akartál írni? tuti hogy az nem 800 kalória. szerintem 150-200-nál nem lehet több.
2011. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen könnyen mennének le a kalóriák...Tuti nem jól mér!20-25perc alatt kb 200-250kcalt lehet kb elégetni ha intenzívebben tekersz.
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a kütyük a testsúlyodból, életkorodból és hasonló adatokból számolják ki az elégetett kalóriát az idő és a teljesítmény függvényében.

Ha 150kg-os vagy és úgy tekertél hogy majd besz*rtál akkor elképzelhető, hogy ennyi égettél, de kicsit soknak tűnik.

Én annó futópadon (115kg-osan) tempósan hegymenetben sétálva (folyt rólam a víz) 60 perc alatt égettem 600kcal-t.

2011. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!