Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ellipszis tréner tényleg...

Az ellipszis tréner tényleg nem jó?

Figyelt kérdés

Mostanában többször hallottam a tévében személyi edzőktől, hogy nem szeretik az ellipszis trénert, és nem ajánlják, mert nem létező mozgást imitál, ezért nem természetes mozgás.

Azt kérdezem, aki ért ehhez: ennek van alapja?

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy súlyzózni is kell stb., hanem a kérdésemre szeretnék választ!!! Köszönöm.


2011. aug. 30. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Mi a fene az hogy nem létező mozgás? És a zumba pl? Na ott meg aztán minden van.


Én ellipszis trénertől+diéta fogytam 25kg-ot 5hónap alatt,szóval szerintem nagyonis hatásos:) Sőt az egész testedet is átmozgatja.

2011. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Én is fennakadtam rajta, mert nekem is tetszik, szeretem csinálni, csak mostanában nem jutok el a konditerembe.

Azt hiszem, leginkább a futással, kocogással szemben "szólták le" ezt a mozgást.

2011. aug. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!