Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok 20 kg-t 2 hónap...

Így fogyhatok 20 kg-t 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

jelenleg 100 kg vagyok, 1 hete kezdtem fogyózni mert már nagyon nem tudom ezt elviselni. annyiból áll az egész h minden nap ebédre eszek mindig valami főtt ételt,nem sokat 1 normál adagot, ezen kívül reggelire vacsira meg délután csak almát eszegetek, meg kefirt. semmi cukrosat édeset nem eszek, holnaptól mozogni is szeretnék bár ilyen súllyal ez nem nagyon fog menni eleinte.. inkább csak tempós sétára gondoltam.. de amit tudok megteszek.

szóval szerintetek havi 10 kilót így le tudok adni?


2011. aug. 28. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj heti 1 kilónál többet leadni. Lehetséges bár, de nem egészséges.


Mozgásként egyelőre az úszást, szobabiciklit, gyaloglást ajánlom.

2011. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek Kolompárral! :-)

Heti 0,5-1 kg az egészséges. Nos mivel neked nagyobb súlyfelesleged van igy biztos gyorsan megindul a fogyás, és napról napra karcsúbbnak látod majd magad. :-) Persze ez később nehezebben fog menni tapasztalat. :-( Az étrendre nagyon figyelj, ebédre egyél fél adagokat, sok gyümi-zöldség,fehérje!!! És a varázsmondat: Többször keveset! Sok sikert! :-)

2011. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme a koplalásnak


számolj és járj el úszni és bringázni a séta mellett

kcal.hu

[link]

[link]

2011. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!