Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye az nem koplalás, ha ezt...

Ugye az nem koplalás, ha ezt ettem ma?

Figyelt kérdés

10 óra: 1db gyümölcsös cerbona szelet (25g) = 75kcal

1 doboz (activia) natúr joghurt = 69kcal


13.30: 2db tojás = 140kcal

1 pritaminpaprika = 80kcal

kb. 20g majonéz = 100 kcal


17.00: 1db nektarin = 70kcal


kilenckor keltem, és ittam egy kb. 2-3decis tejeskávét is. viszont hat után már nem eszem (tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartják, de én, ha lefekvés előtt három-négy órával eszem, rosszul alszom egész éjszaka)


2011. aug. 27. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg többször enni..és legalább egyszer egyél főtt ételt a nap folyamán!

Vacsorára az egy db barack is nagyon kevés, esetleg, ha úgy érzed mennyiségileg nem megy a dolog, akkor egyél magasabb kalóriatartalmú ételeket. Elvégre nem fogyózol, hanem súlyt akarsz tartani.

Nekem meg kb a fogyókúrás étrendem több..jah és én 5x eszem egy nap.

Próbálj meg reggelire nagyobb adagot enni, ha ráérsz próbálj ki egy-két receptet, ami esetleg meghozza a kedved az evéshez. Süss tükörtojást pl., meg egyél hozzá egy szelet sült szalonnát sok zöldséggel..


11-kor ehetsz valami gyümölcsöt, vagy egy tál müzlit..akármit amit megkívánsz


Ebédre ugye, valami husi vagy főtt dolog lenne jó..


15 óra körül megeheted pl a barackot, amit most vacsorára ettél, vagy egy joghurtot..


Vacsira meg még ehetnél valami könnyebbet..


Szóval legyen meg mindenképp a napi ritmusod, az, hogy melyik órában és általában milyen típusú ételeket eszel.

2011. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!