Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye az nem koplalás, ha ezt...

Ugye az nem koplalás, ha ezt ettem ma?

Figyelt kérdés

10 óra: 1db gyümölcsös cerbona szelet (25g) = 75kcal

1 doboz (activia) natúr joghurt = 69kcal


13.30: 2db tojás = 140kcal

1 pritaminpaprika = 80kcal

kb. 20g majonéz = 100 kcal


17.00: 1db nektarin = 70kcal


kilenckor keltem, és ittam egy kb. 2-3decis tejeskávét is. viszont hat után már nem eszem (tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartják, de én, ha lefekvés előtt három-négy órával eszem, rosszul alszom egész éjszaka)


2011. aug. 27. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De az
2011. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:D ugye csak vicc. ha 1200 kalória alatt eszel az masszív koplalás.
2011. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De, nagyon is az. Ráadásul nekem is van natúr activia joghurtom és 100 gban van 69 kcal, míg az egész 125 g. Nem mintha sok kcalt jelentene. Lehet, hogy neked más van ráírva...

2db tojás. Na de milyen? Főtt? Rántotta?

A tejes kávé bolti? A folyadéknak is van kcal tartalma. Ettől függetlenül még így is nagyon keveset ettél.

Kicsit sántít nekem az, hogy alvás előtt 4 órával nem eszel. Ha ennyire "érzékeny" vagy a kajára, nem hiszem, hogy nagyon ellennél hízva.

2011. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ez bizony koplalás!
2011. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy a (z egyébként házi) tejeskávénak van kalóriatartalma, kiszámoltam, és a két-három decimnek kb. 80-90kcal lehet, azt hiszem, mert egy lapos kanál cukorral iszom. (egyébként nem szeretem a cukros löttyöket sem, főleg vizet iszom, néhanapján teát/narancslevet)


nem, nem vagyok elhízva, de ezt egy szóval sem mondtam (170cm/55 kiló, azt hiszem + sportolok rendszeresen)

. csak étkezési zavaraim voltak, így néhány napja elhatároztam, hogy felállítok egy étrendet, de az a baj, hogy ennél többet egyszerűen nem tudok enni, mert még így sem voltam éhes, amikor nekiálltam egy-egy étkezésnek - pedig nem otthon ültem, hanem ide-oda menős napom volt, és délután leugrottam az uszodába (másfél kilométert úsztam). de még így sem voltam éhes utána, szóval lehet engem hülyének nézni (ahogyan ti nem tettétek, ezt köszönöm), de gőzöm sincs, hogyan tudnék többet enni.

2011. aug. 27. 18:40
 6/11 A kérdező kommentje:
ja, és a tojást simán keményre főztem.
2011. aug. 27. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor nem a fogyókúra a célod, hanem, hogy normális étrended legyen?
2011. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, pontosan. azért ide írtam a kérdésemet, mert itt sokan fordulnak meg, és sok mindent tudnak a kalóriákról meg az egészséges táplálkozásról (általában)
2011. aug. 27. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a tízóraid, az ebéded és az uzsid is nagyon hiányos. Amit az étrendedből nagyon hiányoltam az a normális ebéd, azaz valamilyen hús + köret. A reggelidtől nem tudom, hogy lehet valamennyire jól lakni, persze mindenkinek más a normális, máshoz szokott, de ez nagyon kevés. Én 26 kgt fogytam és a súlytartásomat ált a kcalhoz kötöm. Beszoktam osztani,hogy napi szinten kb 1400-1500 kcalt eszek. Először is a reggeli 300-400 kcal, az ebéd 600-700 kcal, uzsira, vacsira a maradék kcal körül eszek.

Egészség szempontjából és ahogy fentebb is említették nem jó, ha kevesebbet eszel 1200 kcalnál. Kb a felét etted meg ma. Próbáld meg növelni az adagokat!

Tudom, nem sok amit leírtam. Nem vagyok szakértő, de azért remélem, hogy egy nagyon picit tudtam segíteni. Ha van valami kérdésed, tedd fel, hátha tudok normális választ adni!

2011. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségedet, és jól esik, hogy megpróbáltad átgondolni a helyzetemet és úgy írtál :) sajnos ezt nagyjából mind tudtam, de azért meg fogom próbálni növelni az energiabevitelt, meg figyelni a kalóriákat :)
2011. aug. 27. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!