Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam végig? Nincs...

Hogy csináljam végig? Nincs elég akarat erőm hozzá:S

Figyelt kérdés
2 napig tartott a "nagy fogyókurám" -.-' a 3.napon feladtam, izomlázamvolt, alig birtam megmozdulni, ugyhogy nemis edzettem és ráadásul a kajálást sem tartottambe:S
2011. aug. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ész nélkül csinálod. Ne koplalj és ne terheld túl magad.
2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tegyél ki egy malacka képet hűtőmágnessel a frigóra :-D nekem már 3 van ott :-DDD
2011. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ell kell magad határoznod. Keress olyan diétát, amit az elolvasása után nem tartassz nehéznek számodra. Tűzd ki a célt, hétről hétre vagy egy hónapra. vezess naplót, jegyezd fel a kilókat, centit, ételeket, amiket ettél, stb. Én 90 naposozok, nálem ez bevált. Nem is vészes. Sokan lehúrrogják, de ez is egyénfüggő. keress rá neten, olvasgasd, ha megtetszik vágj bele. csinálj magadról fehérneműs képet, legyen az a telefon háttered, és akkor mindig észben fogod tartani a diétát.
2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan mondj le a hízlaló ételekről, illetve helyettesítsd őket mással. Kényelmes tempójú edzéssel kezdd és fokozatosan emeld a megterhelést, mert a terhelés növelése hozza az eredményt.
2011. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk döntsd el, hogy jól akarsz kinézni vagy zabálni / tespedni akarsz egész nap. Ebben mi nem tudunk segíteni.

Izomlázad csak az elején van, ettől még nem kéne feladni. Jó érzés mikor egy jó edzés után szét durrannak az izmok.

2011. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!