Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min változtassak hogy normális...

Min változtassak hogy normális súlyom legyen?

Figyelt kérdés

Ülő munkát végzek reggel 7-este5-6-ig....Gyalog járok dolgozni é napi 20 perc séta...(sajnos nincs erőm többre)Hétvégenként torna itthon meg kertészkedés...

Rengeteg zöldséget eszem, főként salátákat nem szeretem a húst de néha megpróbálok letömködni a torkomon egy kis csirkét, vagy májat (tudom ez nem hús) mert vérszegény vagyok,a tejet nem szeretem főként kefirt joghurtot eszem (naponta) néha tejfölt ha nincs más gyümölcsöt ilyenkor nyáron eszegetek de sajna csak a hizlalóbbakat szeretem (banán málna,dinnye, nem nassolok nem szeretem az édességeket csokikat, süti csak ünnepekkor van az asztalomon ....ásványvizet iszok...cukros csak a teám és a kávém mert sajnos másképp nem bírom meginni, a kenyeret sem szeretem néha napján eszek egy szenyót de tényleg nagyon ritkán.....mégis csak hízom és hízom....feljön pillanatok alatt le nem megy...az étkezésem igaz elég rendszertelen reggelizni nagy kínok mellett tudok nem esik jó ebéd időm alig van inkább másra használom mint evésre így este esem meg mikor hazaértem az 1-2 öklömnyi adagom. Ez tudom hogy nem jó de ezen kívül mit változtassak ...tanácstalan vagyok...

Pénzem csodakajákra és edzőteremre nincs...kb 10ezer forintból élek (kaja+ ruha) havonta....


2011. aug. 15. 14:06
 1/6 anonim válasza:
valamit kihagytál, mert ilyen napirend mellett már rég le kellett volna fogynod..
2011. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok mindent leírtál fölöslegesen,de a súlyod azt nem,úgyhogy ......
2011. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez halál komoly...és ilyen mellett híztam fel....kb 7 éve nem változtatok rajta...max annyi történt hogy egyetem helyett munkahely....
2011. aug. 15. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
163cm 76kg
2011. aug. 15. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor fáradj el a dokihoz és vizsgáltasd ki magad

ettől hízni csak akkor lehet max., ha a bögre teádat 40 deka cukorral iszod, de gondolom, nem így van


a salátán milyen öntet van? ha majonézes, az hízlal, de ennyire azért az sem

2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Keveset mozogsz, és összevissza eszel valószínűleg, kevés fehérjét.

2011. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!