Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a lehető leggyorsab...

Hogy lehet a lehető leggyorsabban gépek, meg gyógyszerek nélkül fogyni? (kondigépek stb. )

Figyelt kérdés
Főleg a hasamról, meg a "mellről" érdekel. Férfi vagyok, csak elhagytam magam, s most gyorsan kellene lefogynom, mennyi idő a leggyorsabb?
2011. aug. 14. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Írtam választ privátba
2011. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom ajánlani, hogy az étkezésedet alakítsd át paleolit étrendre és kezdj minél több aerob és kardio jellegű mozgást. Sok kiló nyilván nem fog pár nap alatt lemenni, de határozottan látni fogják rajtad, hogy: "De te fogytál?". Ez jó érzés lesz, hidd el.
2011. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hagyjátok már ezt a paleolit szarságot, meg a többi baromságot


futás, bringázás, konditerem, foci, kosárlabda min 3-4 alkalommal hetente és minél intenzívebben


és tanulj meg számolni

[link]

[link]

2011. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

LegGYORSABBan futástól. Remek még bármilyen sport, ahol sokat futkározol pl foci (csak ne kapuba állj be), kosárlabda, tenisz, fallabda, ahogy előttem írták.

A futás annyiban jobb hogy míg fociban megállsz míg bedobják a labdát, vagy kosárban, vagy pl. tenisznél míg a labdát összeszeded vagy szerválsz, addig nem mozogsz sokat, bár kis idő az igaz. A futás meg FOLYAMATOS, azért jobb.

a súlyzózást tömegnöveléskor szokták ajánlani, tehát akkor épp hízol (izmot szedsz fel), és a súlyzózás nem éget el túl sok kcal-t.

2011. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utlsó vagyok: ha főleg mellkasi tájékra kell a fogyás szintén a legjobb amiket felsoroltam, a bringázás inkább lábakra jó.
2011. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mellkasi tájékra akkor a futás a legjobb?
2011. aug. 14. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
mivel nincs helyi fogyás tök mindegy, hogy mit sportolsz ;_)
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!