Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a franc van velem? Lécci...

Mi a franc van velem? Lécci mielőtt meghízom?

Figyelt kérdés

Nyolc napot voltam táborba,ahol a napi kalória bevitelem kb. olyan 1800 kcal volt,melette azért 50 perceket legalább sétáltam meg mozogtam mindennap,szóval nem híztam,de tegnap este mikor haza jöttem egyszerűen elszakadt a cérna.Egy lightos vacsora után(két db graham kenyér 16 kcal/db és egy db kefir) bevágtam két óriás pöttyöst,és hat db csokis zabfalatot.Kilóra reggeli méreckedés során ugyanannyi vagyok,mint voltam egy héttel ezelőtt.Ma megint elszabadult a cérna édességből eddig bevágtam 2 db zabfalatot(78 kcal/db) három db csokis dörmit(118 kcal/db) egy db kindercsokit(70 kcal) és még ráadásul 3 mini milka bombont(33.5 kcal/db) és így a napi kalória bevitelem 1800 kcal lenne mozgás nélküld,de megyek most mindjárt fél óra szobabiciklire elviekben ott 200 kcal lejön.Meg utána súlyzózás,futás szal oylan 1500 kcal lesz.És még mindig éhes vagyok,fogalmam sincs mit tegyek,egy év alatt 30 kgt fogytam és nem akarom visszahízni,pedig hosszútávon az lesz a következmény://December óta nincs mensim,anyum szerint ezért tört rám ilyen édesség zabálási vágy,mert túl vékony vagyok és nincs elég zsírom,és a szervezetem hízni akar,hogy legyen immunrendszerem meg mensim...Ez igaz?

15/L 173 cm/53.5 kg


2011. aug. 12. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mindenképp keresd fel Dr. Pászthy Beát,én is nála gyógyultam.

[link]


nem akarok rádijeszteni de nekem csak 1 hónapja késett a menzim mikor orvoshoz mentünk és már akkor olyan állapotban volt,hogy az orvos csodálkozott,hogy egyáltalán visszaállt a ciklusom a tabletták hatására.

és azt mondta,hogy olyan lett a méhem mint egy 8 éves kislányé,és hogy bizony ez meddőséget okozhat.

nem beszélve a vashiányról,vese,szívproblémákról amit az anorexia okozott.

nah és igen a lelki része ami még ennél is rosszabb volt.

(én írtam fentebb is).

tényleg ezt idejében el kell kezdeni kezelni mert az anorexia nem játék.sokszor halállal végződik.

2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
173 centisen 53 kilóval nehogy már azon parázz hogy megettél két nap alatt egy kicsivel több édességet. igaza van anyukádnak hallgass rá és ne tedd tönkre a szervezeted
2011. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bix ***** válasza:

működik a természetes szelekció. nem szoktam ilyet írni, de aki ilyen hülye az megérdemli hogy ne szaporodjon. ennyi. 4 hónapos menzesz kimaradást hasonló okok miatt egyik cimbora családjában 2 évig kezeltek, és még így is kb 0 esélye van hogy természetes úton foganjon meg a baba, mindenképp beültetés, az meg egy rakat lóvé.


gratulálok

2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem a témába vág, de van olyan graham kenyér amibe csak 16kcal van??? mi a neve? bocsi.:$ csak érdekel. Amúgy hasonló helyzetbe vagyok én is. :SSSSSSS
2011. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ez nem graham kenyér...hanem abonett^^nekem nagyon ízlik van belőle rozsos,búzás ezekből egy db 16 kcal,van kukoricás ebből 17 kcal egy,és van pizzás(ami engem meglepett) ez csak 15 kcal.
2011. aug. 12. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!