Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a franc van velem? Lécci...

Mi a franc van velem? Lécci mielőtt meghízom?

Figyelt kérdés

Nyolc napot voltam táborba,ahol a napi kalória bevitelem kb. olyan 1800 kcal volt,melette azért 50 perceket legalább sétáltam meg mozogtam mindennap,szóval nem híztam,de tegnap este mikor haza jöttem egyszerűen elszakadt a cérna.Egy lightos vacsora után(két db graham kenyér 16 kcal/db és egy db kefir) bevágtam két óriás pöttyöst,és hat db csokis zabfalatot.Kilóra reggeli méreckedés során ugyanannyi vagyok,mint voltam egy héttel ezelőtt.Ma megint elszabadult a cérna édességből eddig bevágtam 2 db zabfalatot(78 kcal/db) három db csokis dörmit(118 kcal/db) egy db kindercsokit(70 kcal) és még ráadásul 3 mini milka bombont(33.5 kcal/db) és így a napi kalória bevitelem 1800 kcal lenne mozgás nélküld,de megyek most mindjárt fél óra szobabiciklire elviekben ott 200 kcal lejön.Meg utána súlyzózás,futás szal oylan 1500 kcal lesz.És még mindig éhes vagyok,fogalmam sincs mit tegyek,egy év alatt 30 kgt fogytam és nem akarom visszahízni,pedig hosszútávon az lesz a következmény://December óta nincs mensim,anyum szerint ezért tört rám ilyen édesség zabálási vágy,mert túl vékony vagyok és nincs elég zsírom,és a szervezetem hízni akar,hogy legyen immunrendszerem meg mensim...Ez igaz?

15/L 173 cm/53.5 kg


2011. aug. 12. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
anyádnak igaza van, túl sovány vagy, az, meg hogy nincs menzeszed már december óta elég aggasztó még a te korodban is - ORVOS!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a meghízás helyet inkább a nyolcadik hónapja elmaradt menstruációm miatt aggódnék a helyedben!

Ráadásul még mindig diétázol, mert ezek az értékek, ha zabálást jelentenek neked, akkor mit jelenthet az, ha nincs zabálás...


Menjél nőgyógyászhoz.

2011. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
igen,igaza van anyukádnak.irány az orvos!
2011. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

és amúgy meg elég anorexia gyanús vagy.

én voltam az úgyhogy tudom...

2011. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció elmaradása az anorexia egyik tünete. A szevezeted arra reagál, hogy túl sovány és egészségtelen vagy már egy gyerek kihordásához. Ha tovább fogysz, meddővé is válhatsz(persze nem holnap, de egy-két év múlva tuti).

És igen, anyukádnak igaza van. 60 kg-nak kéne lenned. Ergo. híznod KELL. Most nem azt mondom, hogy egyél csak csokit, de azt is, egyszóval egy kis hízókúra rádfér. Nem akarlak kiábrándítani, de a te magasságodhoz a cél a 60 kg.

2011. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb,hogy sokan mondták,hogy hízzak,meg hogy olyan 3-4 kg fölférne.de én nem így látom én úgy látom h nem vok annyira sovány...akk ez tényleg beteges?:/
2011. aug. 12. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy, AZONNAL menj szakemberhez, mielőtt még tovább fogysz.
2011. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg nagyon sokszor sírok is,ha többet eszem pl. ma is egy kis tányér leves után sírva fakadtam és elkezdtem kiabálni a körülöttem lévőkkel(anyukámmal,nagyimmal,tesómmal),utána meg éhes voltam és úgy votlam vele eszem egy db csokit és utána jött a többi...most meg megitn a sírás küszöbén állok :((
2011. aug. 12. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, beteges


1 az, a szervezeted megvadul a szénhidrátok után, már eleve bizonyítja, hogy nem jó az étrended

2 ha 1800 kcal-val fogytál egy év alatt 30 kg-ot, akkor vagy rengeteget sportolsz, vagy jóval kevesebbet eszel, mint gondolod (vagy az 1500 kcal a fenti szövegben a sportolásra utal???)

3 fél kg-ok és fél kcal-k listázása a felsorolásodban már eleve beteges

4 nincs menzeszed 8 hónapja!!!!!!!

5 mondják neked, hogy híznod kéne, de te még mindig kövérnek látod magad!!!


ezek mind az anorexia + testképzavar tünetei, kérj orvosi segítséget, mielőtt nagyobb bajod lesz

2011. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Általában az anorexiásoknak nincs mensije. 30 kilót meg nem egy nap alatt hízik vissza az ember, pláne ha sportolsz mellé. Én pl. szinte már törzsvendég vagyok a mekibe, de sportolok mellette, szóval így nincs gond (mielött nem kezdtem el sportolni akkor volt). És szerintem 15 évesen még nem kéne számolni a kalóriát csak egyél amennyi jól esik.


16/L

2011. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!