Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem baj, ha este 8-kor megette...

Nem baj, ha este 8-kor megettem 1 pár virslit és 1 db főtt tojást paradicsommal?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek biciklizni. :)
2011. aug. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azért nem kéne túlzásba vinni a diétát.

ez már durva,ha ennyitől kiakadsz főleg,hogy még biciklizni is elmész.

2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
hát 6 után elvileg nem szabadna enni de igaza van az elsőnek,ne vidd túlzásba a fogyókúrázást,most egy virslitől meg egy tojástól tuti nem fogsz hízni
2011. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
68%
"hát 6 után elvileg nem szabadna enni " ezt meg ki mondta nektek????pont h lefekvés előtt kell enni magas fehérjetertalmú ételt,hogy a kortizol stresszhormon ne az izmaid bontsa le amíg alszol hanem a zsírdepóidat.olvass el egy orvosi könyvet mielőtt hülyeségeket beszélsz.
2011. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is hülyeségnek tartom a 6 utáni nem evést. Naponta 5-6 alkalommal eszek, keveset de nem fogyis kajákat. A fehér kenyeret száműztem az étrendemből, helyette teljes kiőrlésűt eszek, de ugyanúgy megeszem a babgulyást, töltött káposztát, szóval mindent, csak kisebb adagot mindenből és naponta több alkalommal. Nem várom meg míg éhes leszek, hanem mikor érzem, hogy nemsokára az leszek akkor eszek valamit. Ha kell este 11-kor is eszek, mert ha éhesen lefeküdnék akkor másnap zabálnék mint egy állat.
2011. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt zsírszegény túrót eszem natúr joghurttal!!!! Baromság,hogy nem eszel!!!! Én minden este vacsorázok,még sincs egy deka felesleg sem rajtam.
2011. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!