Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok havi 1-2 kilót ha...

Fogyhatok havi 1-2 kilót ha reggelizem és ebédelek csak?

Figyelt kérdés
reggelire valami könnyűt ennék (pl zabpehely vagy ilyesmit) ebédre meg valami normális kaját ( ami azért nem túl zsíros) és mellette napi szinten biciklizek vagy futok 1 órát , így 1 hónap alatt mennyit tudnék nagyjából fogyni ?
2011. aug. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, de tapasztalatból elmondom neked hogy a vacsorát csak fokozatosan próbáld elhagyni, először csökkentsd a mennyiséget mondjuk a felére, aztán majd negyedére, a végén már csak 1-2 falat valamit egyél pl kekszet vagy joghurtot, a lényeg hogy könnyű diétás cucc legyen. Azért nem érdemes egyszerre elhagyni, mert akkor nagyon éhes leszel ami hasfájással meg rosszul léttel is járhat, hogy pontosan mennyit és mit eszel vacsorára nem tudom de érdemes először csak csökkenteni az adagokat, nekem is orvos javasolta ezt. És a bicikli meg a futás az csak jót tesz neked.
2011. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább egyél valami könnyű vacsorát. Lehetőleg fehérjét, egy kis túrót vagy egy kevés csirkemellet :) Tapasztalat, hogy korai vacsinál, vagy vacsi elhagyása esetén lefekvés előtt farkaséhségem támad.
2011. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még 3kg is havonta én is így fogyok,h napi 2 eszek.
2011. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:

ezzaz megjött a másik iq harcos is. yess. az a baj kedves kérdező hogy közöd sincs a kortizolhoz mint hormonhoz. elhagyod a vacsorát, ebédre még eszel valami lazát. ez szuper. mondjuk 2-től reggel 8 ig koplalsz. a szervezetedben ekkor megnő a kortizol szint, ami egy stressz hormon. egyik hatalmas előnye hogy úgy tudja falni az izmokat mint semmi más. olyan frankón bebuksz egy hónap alatt 5-10 kiló izmot mint a szél.


jah hogy a FOGYÁS a cél? hogy lefele mozogjon a mérleg? végülis... jah és csak miután lebontott minden izmot a lehető legminimálisabbra akkor fog zsírhoz nyúlni a szervezeted. a végeredmény? lapos, gebe, vékony, de vonalak nélküli lány leszel...


és ne ringasd magad álmokba. ezzel a kajával nem sanszos hogy be tudsz vinni annyi kalóriát hogy minden nap fussál belőle, szerintem 1.hét elejétől a teljesítményed mélyrepülésbe kezd, 2. hét pedig már nem is lesz, mert beájulsz futás közben az alacsony vércukortól. reggeli zabpehely? 300 kcal? ebéd? 600 kcal? mennyi a minimális amennyi alá semmilyen körülmények között nem szabadna menni? 1200...

2011. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bix ***** válasza:

"még 3kg is havonta én is így fogyok,h napi 2 eszek."


hmm én meg ledobok havonta ha diétázok átlag 4 kilókat, és 5x-6x eszek nem keveset. melyik az egészségesebb?

2011. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bix ***** válasza:

jah és ami lemaradt persze


a magas kortizol szint egyből takarékra fogja várni az energiaigényedet, gyak visszafogja magát a szervezet hogy minimálisan fogyasszon csak energiát. ennek áldásos hatását akkor fogjátok majd érezni ha vissza kell állni a rendes kajálásra. mert életed végéig nem hagyhatod ki a vacsorát, vagyis de, de közelebb lesz mint gondolnátok. innentől a vegetáló, semmi energiára nem számító tested hízásnak indulhat két sajtos stanglitól is. és ekkor jön a jó móka, a mérleg sasolása, a pánikolás, és a következő eszetlen fogyás.


működik legalább a természetes szelekció

2011. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

napi 2szer eszek,mert nem vagyok éhes így nem eszek fölöslegesen!


akkor eszem,ha éhes vagyok.

2011. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm évek óta így eszik, és semmi eredmény, pár kilót lead, aztán annyi. Éppen most próbál átállni normális étrendre...

Tapasztalatból mondom, hogy inkább egyél többször, és a kalóriákat figyeld (én 1900 körül szoktam, arra figyelek, 2000 fölé ne menjek), és olyan szépen le fognak olvadni rólad a kilóid, hogy csak na!

2011. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bix ***** válasza:
40%

"napi 2szer eszek,mert nem vagyok éhes így nem eszek fölöslegesen!


akkor eszem,ha éhes vagyok.

"


a szervezet képes takarékra kapcsolni mint írtam... hosszútávon rengeteg betegség és probléma forrása lehet a nem megfelelő táplálkozás... de mindenki megtanulja majd egyszer... kicsit utána kéne olvasni.


a szervezeted csak akkor jelez hogy éhes ha tápanyagra van szüksége? megsúgom a szervezet visszajelzése minden csak nem pontos. intenzív mozgásnál pl az elején mindent megtesz hogy hagyd abba. akkor most a mozgás se kell? ugyanmár. a dohányosoknak is jelez hogy kell a nikotin. ettől még tévúton jár

2011. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!