Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen testből...

Hogy lehet ilyen testből ilyent "csinálni"?

Figyelt kérdés

Most így nézek ki:

[link]


De így szeretnék kinézni:

[link]


Az evéssel nincsenek gondok, azt tudom rendesen kivitelezni =) A mozgással vannak gondok. Ajánlanátok DVD-ket, vagy videókat, hogy mit tornázzak, hogy elérjem a célomat? Köszi =)


2011. aug. 9. 01:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem jó! :) de amint úgy érzed menne többel akkor ne fogd vissza magad :D
2011. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás és mondjuk egy héten 5-ször 1 óra szobabicikli. Amúgy a képen lévő ázsiai kb. 20-22 éves, te pedig olyan 30-35 lehetsz (inkább legyen a testzsírszázalékod átlagos és a súlyod is normális) (a többi kommentet és választ nem néztem meg.)
2011. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen más alakotok van, sosem leszel olyan mint az a kiscsaj. neked széles a csípőd és a csontozatod is másabb. izmot kell felszedned akkor nem lesz gond.
2011. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!