Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen testből...

Hogy lehet ilyen testből ilyent "csinálni"?

Figyelt kérdés

Most így nézek ki:

[link]


De így szeretnék kinézni:

[link]


Az evéssel nincsenek gondok, azt tudom rendesen kivitelezni =) A mozgással vannak gondok. Ajánlanátok DVD-ket, vagy videókat, hogy mit tornázzak, hogy elérjem a célomat? Köszi =)


2011. aug. 9. 01:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Rubint Réka jó:))))
2011. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egy idő után a sok Réka tornától,ha eléred a súlyod alsó határát----
2011. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Egy idő után ha elérted a számodra optimális súly alsó határát a Réka tornáktól EL FOG TŰNNI AZ IZOM A TESTEDRŐL!!!! Egy darabig úgy érzed,hogy jó mert feszesit és formál is ,de aztán ennyi kész vége..........nincs tovább fejlődés csak rombolás!!! Az lesz az érzésed,hogy 50kg vagy és mégis "zsíros" mert nem lesz izomzat!!!! Izmot kell építeni a testünkre. Ugyanis az adja meg a formát és a tartást!!! Szerintetek a Réka saját tornáitól ilyen?????????? Hát elmondanám,hogy kőkeményen edz és testépítő étrend szerint étkezik. Kreatint,Glutamin,Karnitint és fehérje italokat tol magába......súlyzós edzés mellett!! Nem azt mondom,hogy mindenkinek kőkemény aszkéta módon kell élnie,de a test forma megváltoztatásához és annak tartósságához nem Réka tornáira van szükség!!!
2011. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is nevetseges hogy istenitik Rekat.
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Szeretlek 79%os! :D
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek még combra kell gyúrnia:)))))) Bár mióta a kép készült sokat fejlődött,de van még meló vele:))
2011. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, csináld! :D Bár amint bírsz emelj a súlyon amivel csinálod a dolgokat csak úgy tudod tartani a megfelelő fejlődést. Arra viszont figyelj, hogy inkább lassabban és kontrolláltabban végezd a gyakorlatokat főleg lábazásnál! És folyamatosan csináld tehát ne állj meg sem az alsó sem a felső pozícióba! Majd szériák között pihensz :)
2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
OK.)) Köszönöm!!! Tegnap jót edzettem egyenlőre nekem a 20kg bőven jó!! Én 50kg vagyok....annyira jól sikerült a tegnapi edzés,hogy most fááááááj!! :))))))))
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ami jó,hogy tudok guggolni.Mármint először súly nélkül (már régen:)) a falnál gyakoroltam guggolni helyesen. Így nem emelkedik a sarkam és szabályosan megy a dolog:))
2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tökéletes az alakod,szexi széles csípőd van:$ mi a gond vele? talán egy kis sport kéne,de nem kell eszeveszett fogyókúrába kezdened...
2011. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!