Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen testből...

Hogy lehet ilyen testből ilyent "csinálni"?

Figyelt kérdés

Most így nézek ki:

[link]


De így szeretnék kinézni:

[link]


Az evéssel nincsenek gondok, azt tudom rendesen kivitelezni =) A mozgással vannak gondok. Ajánlanátok DVD-ket, vagy videókat, hogy mit tornázzak, hogy elérjem a célomat? Köszi =)


2011. aug. 9. 01:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Naponta 3x kell szexelni,és akkor lesz olyan alakod mint annak a lánynak.Két hónap után már meg fog látszódni,és fél év alatt már szinte teljesen olyan leszel.
2011. aug. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt tudod, hogy sokkal jobb nő vagy, mint a kis ázsiai prosti? Csak csinálj valamit a hajaddal, mosolyogj, és azért sportolj, mert jólesik, ne azért, hogy eltűntesd a húst a csontjaidról. Neked önbizalom kell, nem önsanyargatás.
2011. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
51%
miért akarsz ilyen testet sztem tök normális nö vagy csak mosolyogj :) egyfiatalfiu
2011. aug. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Úgy állsz be mint aki dinnyét lopott XD

Na de... a dvdket inkább hanyagold, végezz teljes testes edzést! Ha nem is mész el konditerembe és nem is veszel súlyzót legalább otthon saját testsúllyal nyomassad!

Guggolás, kitörés, hasprés, törzsemelés, lábemelés, fekvőtámasz (szélesen/szűken), tolódzkodás, húzódzkodás (szélesen/szűken) stb... mellé kiegészíted egy kis intervallum (váltott tempójú) futással vagy biciklivel (de ez már a csak a kiegészítés). Menni fog hidd el!

2011. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Tök jó alakod van, miért akarsz egy tizenéves vékony kislányra hasonlítani?
2011. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 molnardav válasza:
51%

Szia

Hát az arcodat nem tudod megváltoztatni. Ázsiai sosem leszel. Esetleg sminkkel, és frizurával lehet valamelyest befolyásolni az arcod. Ezügyben keress fel egy sminkest, vagy kozmetikust. Az alakoddal kapcsolatban: Soha nem leszel olyan alacsony, és vékony, mint az a kis mandulaszemű a képen, mivelhogy az ázsiai emberek alapból véve alacsonyabbak, és vékonyabbak. Nem úgy, mint az európaiak. Az első pár hónapban minden napos testedzés. Főleg kardio tréning. Emellett periférikus edzést vigyél véghez kis súlyokkal, de abból sokat. (így leszálkásítod az izmaidat. Feszesebbek lesznek. Érdemes lenne alak formáló edzésre jelentkezned. Keress fel egy személyi edzőt, és érdeklődj nála ezügyben. Kajával kapcsolatban: Napi 5-szörös étkezés, de nem két pofával, hanem kis adagokban. Érdemes mindig egy kicsit levenned a kajából. Húst egyél, zöldséget, gyümölcsöt. Zsírt ne nagyon. Nagyjából ennyi.

2011. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja... de ez nem igaz: "kis súlyokkal, de abból sokat" nem... szálkásítás alatt is nagy súllyal kell edzeni különben ugyan ott van mintha rubint rékázna. Kis súllyal való edzés iszonyat mértékű izomvesztést okoz. Attól meg nem kell f0sni, hogy izmosabb leszel, ha kevesebb kalóriát viszel be mint kéne akkor SEMENNYI izmot sem szedsz fel, viszont megfelelő ellenállással megtarthatod a meglévőket (a nagyobb részét).
2011. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

ne ahragudj,h ezt mondom.de te akár mit is fogsz csinálni,sosem leszel ilyen vékony.már csak a csontozatodból adódóan sem.

hisz egy ázsiai nő max. van 50 kg,de ez a lány még 45 sincs.

nincs rossz alakod,egy kis sport és tökéletes leszel :)

2011. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Egyáltalán nem hasonlítasz a második képen lévő lánykára. Keresd inkább elő azt a képet, amelyen a legjobban néztél ki (de ha lehet, nem 20 évvel ezelőttit), és azzal motiváld magad. Ne ámítsd magad képtelen célokkal, és ne húzd be ennyire a hasad, attól még nem lesz kisebb, bocsi.

Nem tudom, Fruitsnak miért akkora ellensége Réka. Én is szépen formálódom a Réka tornáktól, pedig nem végzem őket fanatikusan, és az update-t be is tartom, meg nem is ☺ , de akik komolyabban veszik, gyönyörű eredményeket érnek el. Szóval egyik oldalon van a Réka, akiről nap mint nap láthatunk képeket, meg a másik oldalon van a Fruits, aki semmibe veszi Réka módszerét, de önmagáról még egy képet sem töltött fel...

2011. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

Hányszor mondjam még, hogy NEM utálom rubint rékát! Azt utálom ahogy ti itt istenítitek!

Mi a f4sznak rakjak fel magamról képet? Miért kéne nektek bizonyítani? Majd ha egy kicsit több közötök lesz a témához akkor talán.

Soha nem mondtam, hogy hinni kell nekem, mindenki azt hisz amit akar. Én megmondtam mindig az igazságot, ha ez fáj nektek akkor ez van.

Elfelejtitek, hogy én mindig a LEGOPTIMÁLISABB utat javaslom. És szálkásítás izommegtartáshoz rubint réka dvdje NEM A LEGJOBB MEGOLDÁS!

2011. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!