Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szédülök ha leülök valahova...

Szédülök ha leülök valahova és utána felállok. Miért? 15/L

Figyelt kérdés
Egy hónapja és 3 hete váltottam életmódot (napi 5x kevés egészséges kajákból) és az utolsó 5 hétben azt tapasztaltam, h ha leülök és utána felállok, akkor szédülök és ez nagyon rossz. Mitől van? és 59kg-ról kezdtem és most 52kg vagyok ha számít, és 170cm.
2011. aug. 6. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, velem is pont ez volt, amikor 172 cm-hez 57 kg-ról lefogytam, nem koplalással 53-ra - szédültem a legváratlanabb pillanatokban, egyszer egy híd közepén jött rám, olyan rosszul lettem, hogy alig bírtam hazavánszorogni. Inkább visszahíztam, és láss csodát, rendbejöttem, egyszer nem szédültem utána. Egyszerűen az a súly már kevés volt a testmagasságomhoz, akármilyen diétát is folytattam. Csak be kell látni és kész.
2011. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!