Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszül a bal oldalam lent a...

Feszül a bal oldalam lent a pocakomnál, de csak akkor ha éppen sétálok valahová vagy felállok a székről. Ülve nem érzem. Mitől lehet ez? 24 hetes km

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem ilyen mindig azelőtt szokott lenni mielőtt megugrik hirtelen a pociméretem és nálam is volt, hogy csak az egyik oldalon éreztem a másikon nem :-) lehet neked is most nő és ezért érzed :-)

26h km

2010. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehetséges, mert a hét elején úgy feszült az egész hasam, mintha nem férnének el belül a dolgok. Most ezt nem érzem csak a bal oldalamnál.
2010. júl. 2. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetes vagyok, és detto ugyanez van, csak a jobb oldalamon. Néha a feszülésen túl nyilal is. Nekem is azt mondták, hogy valószinű nő a pocak.

2010. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!