Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az izmos fenek kisebb? (Eleg...

Az izmos fenek kisebb? (Eleg hulye kerdes, de kivancsi vagyok)

Figyelt kérdés
Regebb megvolt az a bizonyos 90es meret, kezdtem edzeni fenekre es kisebb lett...
2011. aug. 5. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért lett kisebb mert ment le róla le zsír, vagy épp izom ha szarul edzettél... az hogy melyik a nagyobb az attól függ, hogy melyik a nagyobb XD Szóval érted, de egy biztos, nagyobb izmos feneket nehezebb elérni mint nagyobb hájas feneket.
2011. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor légyszi, mondd el, hogy az utóbbit hogyan lehet elérni, ha olyan könnyű, mert én szeretném ha nagyobb lenne, nem baj, ha nem izmos:-D
2011. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szovalal akkor tabu minden amit irnak a neten, hogy "eddzel igy meg igy es szep, kerek feneked lesz" meg ilyenek :)) ? ( Ugy ertve, hogy ha hajasan jo fenekem volt, izmosan roszabb lesz? :)) )
2011. aug. 5. 22:02
 4/9 A kérdező kommentje:
*Szoval
2011. aug. 5. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Hájas nagy feneket, hogy lehet elérni? Ez már tényleg genetika... ha olyan a tested, akkor elég csak 3-4kg-ot hízni nagy része fenékre fog menni. Ha nem akkor lehet 50kg után is lapos feneked lesz te meg elhízott ember leszel. Az izmos feneket sokkal nehezebb elérni mert oda nem csak zabálni kell mint egy disznó, de az biztos, ha ott van a kellő mennyiségű izom akkor az kerek és formás lesz. A zsírral ellentétbe az izmot mi döntjük el hova "pakoljuk".


Elsőnek tudnod kell egy pár dolgot:

- ahhoz, hogy izmot építsünk pozitív, hogy zsírt égessünk negatív kalória mérleg kell... a kettő nem megy együtt

- ahhoz, hogy a meglévő izomzatunkat megtartsuk legyen ez akár fenék, ahhoz jól összeállított diéta és olyan edzés kell ami a maximálishoz közeli izomfeszülést okoz.


Ebből következik, hogy pusztán mozgástól nem lehet nagyobb kerekebb feneked. A másik fontos dolog, hogy az ilyen rubint rékás ökörségek nem idézik elő neked a maximális izomfeszülést a fenekedben ami még megfelelő diéta mellett is izomvesztés okoz, magyarul rubint réka popsiformálóját inkább popsifaragónak lehetne hívni... bár helyi zsírégetés nincs, de ha nem használod a nagy farizmaid, akkor szépen le fog neked "ereszteni", és plötyi marad mert a zsír nagyobbik része még ott marad. Ezt sokszor lehet tapasztalni pl strandod, tavasszal cicanadrág alatt látszódik egy egy csajon, hogy olyan vékony mint az alkarom de a hagyományos bugyi úgy bevág a farpofájába mint csincsillába a nagy kés... szó szerint elnyeli a bugyi szárát, pedig gebe mint az állat. Azért mert zsíros a feneke, nem izmos.

2011. aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az egésszel azt akartam mondani, hogy amelyik mozgás azt ígéri, hogy kerek feneked lesz az közelsem biztos, hogy úgy is van. Nagyon fontos a mozgás milyensége! És el kell keserítenem titeket, hogy kerek nagy fenékért meg kell küzdeni!!
2011. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*mármint izmos nagy kerek fenékért*

A hájas nagy fenékért elég csak zabálni... de akkor a hasad is hájas lesz.

2011. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm
2011. aug. 6. 10:29
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem nagyon nagy fenekem van adhatok belőle! A viccet félre téve... Úgy hozam össze hogy nyáron feküdtem meg zabaltam fojton aztán sulikezdés óta napi 100 guggolás.... és olyan nagy és kerek popsid lesz hogy nem találsz rá nadrágot.
2021. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!