Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnák - 20 kg-ot?

Hogyan fogyhatnák - 20 kg-ot?

Figyelt kérdés
Már nem birom idegekkel.15 éves vagyok(lány) 170 cm 72 kiló.3 kg-t felszedtem 2 hét alatt :( és nagyon,nagyon,de nagyon le szeretnék adni 20kilót.Sokkolni szeretnék egy kicsit :P :D Mennyi idő alatt tudnám leadni?Mit csináljak?Van közületek olyan akinek sikerült?Válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 29. 00:07
1 2
 1/20 anonim válasza:

ugye tudod, hogy -20 kf fogyás az 20 kg hízás?:D


Viccet félre téve, kb. 4-5 hónap alatt tudsz ennyit fogyni.Ne kövessél semmilyen fogyókúrát egyik se ér semmit. Ne egyél édességet, kenyeret(lisztes dolgokat..), igyál sok vizet(minimum 2L/nap), és minden nap 40-45 perc bicikli, vagy torna.


Így szerintem sikerülni fog. Hajrá!

2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ha szépen lassan csinálom,akkor nem hizok vissza mindent,időm van bőven :P :D oké:D köszi a választ!
2011. júl. 29. 00:16
 3/20 anonim ***** válasza:

Felejts el mindent: amiben cukor van (édességek, üdítőitalok, stb), tésztaféléket, kenyérféléket, krumplit!

Ezen kívül a mozgás sem árt!

2011. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Facebook függőséget okoz. -15 óra fb, helyette séta csodákra képes. Járj társaságba IRL - IN REAL LIFE.
2011. júl. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni semmit, attól, hogy csak gyümölcsöt eszel ugyan úgy elhízhatsz. Elsőnek meg kell tudnod milyen egy szálkásító diéta, aztán meg kell tudnod milyen egy jó teljes testes edzés, ennyi a titok, a 20kg pedig pillanatok alatt lejön rólad.
2011. júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azt senki se veszi észre, hogy nem kéne neki 20 kilót fogyni? Max 12 kilót fogyj és csini leszel:)
2011. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 173cm 55 kg vagyok. Miért is ne fogyhatna 20 kilót, ha annyit akar? Mellesleg, ha helyesen étkezik, akkor úgyis ideális súlya lesz. (Az pedig valszeg közelebb áll majd az általa vágyott értékhez.)
2011. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért megnézném én, hogyan lehet CSAK gyümölcstől elhízni! :D
2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

El lehet, ez nem kérdés. A gyümölcs is ugyan olyan étel mint a kenyér vagy a csoki. Ugyan úgy benne van a szénhidrát, ugyan úgy tartalmaz kalóriát. 3kg almát nem művészet megenni, főleg, hogy az almától csak éhesebb leszel, az meg már kapásból 900kcal és még semmi fehérjét sem vittél be. Pszichológia az egész, tegyük fel valaki nassolni akar és úgy gondolkodik mint ti.


- Ááá éhesvagyok megeszek egy csokit, azzal még nem rontom el a diétám.

*csoki be

- basszus még éhes vagyok de most ettem a csokit nem akarok "bűnözni"

1 szelet csoki: 150kcal


-ááá éhes vagyok eszek 1 almát

*1 alma

- még éhes vagyok még benyomok, 2 almát.

*1+2 alma

- egye fene még van itthon egy! ez úgyis csak alma tolhatom magamba.

*1+2+1 alma

Ha egy alma átlagos alma 300g, akkor ez röpke 360kcal.


Egyikkel sem lakott jól, de melyikkel járt jobban?

2011. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De ha gondolod vehetünk egy életszerűbb példát is... a gorilla 300kg mégis csak gyümölcsöket eszik.
2011. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!