Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadalom volt, hogy nyáron...

Fogadalom volt, hogy nyáron lefogyok, de nem sikerül. Van tippetek?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy ezen a nyáron lefogyok. Már kb 3 éve vagyok túlsúlyos és már egyre jobban zavar. Az a baj, hogy mindig elkezdem a fogyókúrát, de valamiért mindig abbahagyom. Pl. eltervezem hogy miket egyek, de nem bírom megállni hogy ne egyek édességet. Biciklizek rendszeresen, de úgy érzem hogy így semmi értelme hogy telezabálom magam, de egyszerűen nem bírom ki ha nem eszek olyat, amit nem szabadna. Legalább 10 kg-t le kell fogynom, mert borzalmas ahogy kinézek.. 67 kg, 160 cm. Ha valaki tud valamilyen étrendet vagy tippet mondani, akkor légyszi segítsen! Köszi :)

14/L


2011. júl. 22. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél mindent és sportolj többet, ennyi
2011. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoktál főzni?

Én most tanultam meg a diétám miatt. El sem hiszed mennyi finomságot és laktató ételt lehet elkészíteni diétásan,kicsit máshogy egy kis odafigyeléssel. Nem csak a csirkemell zöldség kombó létezik,mert attól már nekem is herótom van és persze hogy kívánok mellette mást is.



Most pl gombás zuzapörköltet, CH csökkentett-magas fehérjetartalmú tésztával csináltam 507 kcalra jött ki és ez 2 nagy adagra elég. Úgyhogy ebből bőven marad holnapra is. Tehát a mai ebédem egy kis rászámolással is csak 280kcal. És ebből a 280 kcalból nagyon jól laktam és nagyon finomat ettem :)Nem is kívánok semmi mást :)

2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Egyél nyugodtan amit akarsz (na jó azért itt nem napi több zacskó csipszre és kólára gondolok :D), de sportolj jó sokat.

Szóval, ha naponta futsz mondjuk háromnegyed órát, akkor délelőtt (délelőtt!!) ehetsz pár szem (azaz kb. 2-3 db.) csokit (ha lehet étcsokit). Normálisan egyél (ne annyit, mint egy disznó, de ne is annyit, mint egy anorexiás)! Ha magas rosttartalmú ételeket fogyasztasz, akkor segíti telíteni a gyomrodat, és nem leszel éhes. Nagyon nagyon sokat igyál (vizet, 2-3 litert)! Ajánlom neked a Herbal Weight Loss-t, nekem nagyon sokat segített. Sokan megcáfolhatják, de egy próbát megér, nagyon olcsó, négyezer forint :). De mondom egy próbát megér! Sok sikert!

2011. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyenge az akaraterőd. Ez ellen nem tudsz tenni semmit. De Ha töbet sportolsz és az üzletben nem veszel édességet, meglesz az eredménye :)
2011. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Többet fogok sportolni az biztos. Ha van még valakinek tippje leírhatja.
2011. júl. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!