Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, hány kiló után...

Fogyókúrázók, hány kiló után láttátok magatokon a változást?

Figyelt kérdés

Én kb 1 hónapja kezdtem, akkor voltam 74 kg most 70,8 vagyok

kicsit lassan haladok de ez van.Én nem veszem észre magamon a fogyást,csak mondjuk az alkaromon kezd kirajzolódni az ér, és már tudok húzódszkodni is, meg a futást is jobban bírom, de ettől független nem látom magamon.


2011. júl. 22. 09:07
 1/7 bix ***** válasza:

te magadon elég neccesen látod. minden nap a tükröt nézegetitek, így "megszokod" elég hamar. fényképeket kell csinálni ugyanabban a ruhában vagy ruha nélkül akár, és ha összehasonlítod akkor elég jól kivehető a változás. húzódzkodás? ezek szerint pasi vagy? szerintem inkább tömeget kéne picit növelni, júli végén úgyis lőttek a strandnak, jövőre viszont egészen értelmesen is kinézhetnél...


sok sikert.

2011. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam 20 kg-t, de én csak egyre kövérebbnek látom magam (120->100 kg-ra).

Igazából szerintem azért, mert tudatosult bennem, hogy mennyire kövér vagyok... Régen úgy voltam vele, hogy "áhh nem annyira durva ez még".. De pff, undorító vagyok még most is...


De mások szerint nagyon is látszik :)

2011. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok épp nyurga, van rajtam izom is, hasam is kockás lenne ha nem fedné háj, már csak kb 5-10 kg között kéne fogynom.Az meg még sikerülne suliig. Strandra így úgyse szeretek járni.
2011. júl. 22. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

3 kg után, de én 50 kilóról fogytam le 47re. (és nem is fogyókúrázom, csak arra próbáltam rávilágítani, h túl általános a kérdés :))


sok sikert a fogyókúrához!

2011. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igazából szerintem azért, mert tudatosult bennem, hogy mennyire kövér vagyok... Régen úgy voltam vele, hogy "áhh nem annyira durva ez még".. De pff, undorító vagyok még most is... "

Velem ugyanez van:-S 67 kg-osan kövérebbnek érzem magam, mint 80 kg-al, akkor én is úgy voltam vele, "áh, nem olyan sok ez..."

Nem, a f@szt nem:-/

2011. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na és képzeld el, mekkora idióta voltam, hogy 120 kilósan mondtam ezt :) Még strandra is mentem múlt nyáron.. (novemberben kezdtem fogyózni)
2011. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 159cm/47 kg vagyok.Már 2 kg fogyás után is látom a változást.Gondolom azért, mert nincs rajtam sok felesleg.Ezért ha fogyok vagy hízok, hamar meglátszik rajtam.Egyébként nem is jó gyorsan lefogyni, csak haladj ilyen lassan, az a legtartósabb.:)
2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!