Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye befog indulni a fogyás...

Ugye befog indulni a fogyás máshonnan is? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Járok konditerembe, kardiózok és súlyzózók is és persze mellette diétázok is. Azt vettem észre, hogy amit eddig leadtam az mind csak a hasamból van szinte, a combom egyszerűen nem akar fogyni és ráadásul tiszta narancsbőr is:S Ki sem merek menni a strandra. Ugye fogok fogyni majd onnan is?:S Hogy működik ez?


20/L 164cm/56kg


2011. júl. 20. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és már a kedvem is kezd elmenni az egésztől emiatt.
2011. júl. 20. 17:01
 2/11 A kérdező kommentje:
2hónapja járok edzeni:) Bocsi kihagytam...
2011. júl. 20. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2 hónap az még semmi, minimum fél-1 év mire normális eredmény lesz.
2011. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de annyira elkenődök amikor még kicsi változást sem látok a combomon:S Hiába teszek érte, szinte nem is látszik, pedig elég keményen edzek.
2011. júl. 20. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Lassan fél éve edzek, a hasam lejjebb ment, de még mindig nagy, a combom is nagy, a vádlim viszont szép lett már nagyon :) Nem szabad feladni :)
2011. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a hasamon már alig van felesleg..jó persze van de nem sok, a combom meg tiszta háj és narancsbőr és undorítónak tartom magam...Látom, hogy izmosodik, de a háj is rajta marad:S
2011. júl. 20. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
jajj én dettó úgy vagyok mint te. A felső testem mint egy anorexiásé,kilóg minden csontom,de a combom és a vádlim mint egy zsírdisznóé :(
2011. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:S és semennyit sem tudtál fogyni lentről? Mikkel próbálkoztál?
2011. júl. 20. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokat bicajozok, az edzi a lábat :)
2011. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De fogytam comból is,de az arányok nem változtak. Mostanára a felsőtestem olyan mint egy nyeszlett gebe,alul még mindíg ott a háj,de persze jóval kevesebb mint még +20kilóval.
2011. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!