Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene egy helyes...

Valaki segítene egy helyes étrendet össze állítani?

Figyelt kérdés

sziasztok:) az a baj,hogy cukros üditőtek(apenta,fanta stb.) iszok...:/ sehogysem tudok rászokni a vízre...nagyon hülyén hangzik,de fáj tőlle a fejem:/ és az az igazság az ételekből is a hizlalóbakkat eszem:/ főleg a gyorskajákat...:/ ez meg is látszik a pocakomon egy kicsit:)


12 éves lány vagyok,166,5 cm és 50.3 kg^^


tudom,kevesebb a súlyom az átlagnál,de az alkatom nem olyan,tehát nem vagyok ilyen kis csontika:D


a lényeg:nem fogyni szeretnék,csak egészségesebben élni.


és egy kis edzés tervet is kérnék:-)


(sportolok)


köszönöm rettentően:)


2011. júl. 19. 14:34
 1/5 anonim válasza:
Ha otthon vagy akkor csinálj egy üvegbe citromos vizet(1,5 literenként kell egy citrom levét belefacsarni, de persze kevesebb citromlé is elég lehet). Az szerintem tök fincsi, és még fogysz is tőle, mivel a citrom nagyon egészséges, kevés kalóriatartamú, tele van vitaminnal és a szervezetben lúgos közeget hoz létre, vagyis semlegesíti a savat és megkönnyíti az emésztést. Ha egyszer megszereted mindig csak ezt akarod inni. Nagyon fontos, hogy minél kevesebbet vegyszerezett gyümölcsöket/zöldségeket fogyassz. Citromnál az uniós tagországokból származókat ajánlom, mivel itt nincsenek olyan erős vegyszerek, mint afrikában. Ha pedig nem vagy otthon és venni akarsz innivalót, akkor az ízesített vizeket ajánlom, amiben szintén nincs cukor, a legjobb a Jana ízesített vizek. Vagy ihatsz teát is, persze csak cukor nélkül. Ha pedig szeretnéd a kalóriáidat számolni akkor tudok ajánlani egy ingyenesen használható oldalt. Itt a link:http: //www.webstar.biz/
2011. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszönöm!!!:)))


hogyan kell kaloriámat kiszámolni?:$

2011. júl. 19. 16:03
 3/5 anonim válasza:
huh, látom nem valami sokan írtak neked, uh. segítek bármiben ha kellene. a lényeg h regisztrálj a webstar-on, aminek a használata teljesen ingyenes, és ott a táplálkozási menüpontban beírod h mit ettél, és ő kiszámolja neked. ez a hely a felmérésed után el is készíti a sajátra szabható edzéstervedet, amit videók segítségével végre is tudsz hajtani. a lényeg, hogy lehetőség szerint minél egészségesebb ételeket fogyassz(értem itt ezalatt, hogy ne igyál/egyél mesterséges dolgokat tartalmazó ételeket/italokat, hisz a tartósítószerek és a különböző adalékanyagok/ízfokozók az emberi szervezet számára Méreg!), sportolj egy kicsit, és majd észreveszed a változást. Persze olyan nincs, hogy ne ennénk ilyen dolgokat, mert az lehetetlen, csak az a lényeg h minél kevesebbet. am ha nagyon nehéz leszokni a cukorról, akkor egyél sok gyümölcsöt helyette, mivel annak is magas a cukortartalma, ami viszont már nem káros, és így már kezdesz is a jó útra térni. Így ha mostmár megkívánsz egy szelet csokit, csak egyél egy pár szem gyümölcsöt(pl: barackot) és már nem is kívánod a cukrot. am ha bármi kérdésed van írj bátran, további jobb egészséget.
2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:))) sportolok...:) 8éve táncolok(balett) és persze most,hogy próbálom leadni a feleslegem(és egészségesebben táplálkozni) még több felülést,fekvőtámaszt,gugolást stb. csinálok^^ sajnos,nem tudtam megállni,hogy egyek valami hízlalót:/ de,annyira nem is hízlaló,és egészségtelen,mert otthon készített Gyros,csirkemellből zöldségből,és joghurtból késüzlt öntettel:) nem tudom,hogy te voltál-e aki javasolta,a citromlés vizet...nekem fájt tőlle a gyomrom,és alig birtam lenyelni...:/ köszi^^ írok privit,ha lenne még valami kérdésem:-)
2011. júl. 22. 16:25
 5/5 anonim válasza:
ok, de a lényeg, h kevés citromot tegyél bele, és ne legyn se túlérett, se éretlen. csak a tökéletes citrom (és nem lime) az igazi finom. persze éh gyomorra ne igyál nagyon citromos vizet. de szerintem mindenkinek más a jó, tehát mindent neked kell tökéletesre kitapasztalni. én cssak tippeket adok. ja és a lényeg, h mindig legyen valaki aki támogat, lelkesít mert annélkül általában nem szokott sokáig tartani a lelkesedés. tehát a lényeg, h fel a fejjel :)
2011. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!