Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha celofánnal körbetekerem...

Ha celofánnal körbetekerem magamat akkor többet tudnék fogyni ha ugy mennék futni?

Figyelt kérdés
sokkal többet vagy szinte felesleges?
2011. júl. 17. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd, hogy csak viccelsz...
2011. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nemtom melyik vadállat találta ki, de ez nagy hülyeség.
2011. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem viccelek:D csak valahol azt látom h jó valahol meg baromság és kiváncsi voltam rá
2011. júl. 17. 01:58
 4/11 anonim ***** válasza:
én is valami ilyesmit olvastam, hogy azzal jobban izzadsz
2011. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jobban.

En probaltam es bevallt, csak ha hasznalod akkor csakis futas idotartama alatt, mert maskent nemszellozik a borfeluleted a betekert helyen es pattanasok jelennek meg.

2011. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

küzdősportolok, és jár a klub versenyekre. Volt egy srác, akinek 2 nap alatt kellett 3 kilót befogynia, de úgy, hogy már kockás volt a hasa. Nyáron a 35 fokos terembe esőkabátban edzett. Végül sikerült neki.

De hogy ha te belcelofánozod a hasad, attól még semmi nem fog történni. Nagy felületet kell, és annak is akkor van értelme, hogyha a vizet akarod kiszedni.

2011. júl. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Felejtős. Gondolom zsírt szeretnél veszteni, nem vizet.

Arról nem is beszélve, hogy mókás hang lesz, ahogy zizegsz :)

2011. júl. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Volt egy srác, akinek 2 nap alatt kellett 3 kilót befogynia" igen erre jó, de ez csak víz. Ezzel a módszerrel könnyen sok kg leadható de kb 0g zsír. Ha nem vagy küzdősportoló, vagy profi testépítő akkor felejtős a dolog, mert amint végzel az edzéssel megiszol 1l vizet visszajön... és vissza kell jönni neki, mert a víz az alap dolog az életben maradásunkhoz...
2011. júl. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bix ***** válasza:

"Biztos, hogy jobban.

En probaltam es bevallt" te is vizet akartál ledobni? mostanában valahogy a legtöbb embert a víz zavar a testében... nem is értem...


ha ettől zsírt bontottál akkor gratulálok, ön az első és egyetlen ember akinek helyi fogyást sikerült elérnie, nyereménye egy sivatagi nyaralás, ahol jelentősen melegebb lesz mint amennyit a becsavarással elért, így arányosan, teljes testből fog tudni fogyni ezzel a hihetetlen módszerrel.


elég nagy szívás lenne hogy a fólia miatt pár fokkal megemelt testhőn már bomlana a zsír magától, a sivatagban vagy egy 40 fok körüli láznál elfolynánk? ugyanmár... így születnek a hoaxok és mindig van egy aki bizonygatja hogy dede nekem sikerült

2011. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A tévhittel ellentétben az izzadás maga nem fogyaszt. Azzal csak vizet és ásványi anyagokat veszít a szervezeted. A mozgás az, ami fogyaszt. Innentől kezdve, tök mindegy, hogy celofánnal körbetekerve fut-e valaki, vagy nem. Esetleg annyiból nem, hogy minél többet izzadsz, utána annál többet kell majd innod, és az ásványi anyagokat is valahogyan pótolni kell utána.
2011. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!