Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még mennyit kéne fogynom? Én...

Még mennyit kéne fogynom? Én kb 10 kg-ra gondolok.

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok. 97,5 kg voltam. Sikerült lefogynom egészségesen 83,8 kg-ra. De még mindig kövér disznó vagyok. Hasamból is fogytam , de még mindig van ott mit leadni. (Amúgy a család olyan hasra hízós típus, de senki nem fajult el odáig mint én , hogy ennyire elhizzon. közel 100 kg voltam :S )

Még fogyni szeretnék, csak nem tudom hogy mennyi lenne nekem a kb-ra ideális súly . 75 kg körül?

17/F


2011. júl. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet és megmondjuk,de mondjuk melette nem árt sportolni
2011. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, 75 kg körül ideálisnak mondható lenne. Egyébként meg az összkép számít.
2011. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy sportolok mellette , napi 1 órát. Egyik nap bicikli, másik nap futás. Harmadik nap meg 45 perc torna DVD-re. Az összkép nem rossz ahhoz képest amilyen voltam. Mert arányosan fogytam minden honnan, csak a has az még amiből jobban kell fogyjak, mert onnan megy a legnehezebben . :S
2011. júl. 12. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor alacsonyABB ch és magasabb fehérje,telítetlen zsíroik heti 4-5 kardió 40 perc min.:)
2011. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Konditerem! Kezdj el bodyzni keményen az leesz rólad minden zsírt 14 éves fiú vagyok 180cm körül 72kg 18% testzsír.

Nemcsak fogysz hanem erőseb is leszel és jobban is nézel majd ki. Esetleg ha nincs semmilyen szívproblémád akkor L-Carnitint szedhetsz nyugodtan (ha alacsony a vérnyomásod akkor egyenesen ajánlom mert azt is növeli bár nem sokkal) 3 étkezésen kívül nenagyon egyél és meg is vagy

2011. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!