Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy keménye...

Van itt olyan, aki egy keményebb diéta, koplalás után nem hízott semmit?

Figyelt kérdés
Nehogy félreértsétek, eszem ágában sem koplalnék, az biztos, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy vajon van-e olyan, aki nem esik bele a jojó-effektusba.Én maradok az életmódváltásnál+a sok mozgásnál, már fogytam 5 kg-ot(igaz 4 hónap alatt),néha bűnözni is szoktam, és nem híztam vissza.:)Ezt legalább egy életen keresztül tudom csinálni.
2011. júl. 7. 23:38
 1/1 anonim válasza:

Én nem estem bele 18 évesen 100 kg voltam Ennek már 8 éve!

1 évig szinte semmit sem ettem (napi 10-20 dkg gyümölcs, 1 -2 kefír, joghurt, néha egy kis sali), sokat sportoltam és lefogytam 65 kg-ra,

aztán picit növeltem a kaját (előzőek + néha teljes kiőrlésű kenyér + sok zöldség + sok sovány hús), továbbra is sportoltam, ezalatt híztam 3 kg-ot, de azt tartottam 2 évig,

aztán a következő 5 évben valahogy apránként visszatértem a normál étkezésre azóta 68-70 kg között vagyok. Hobbi szinten (heti 1 szer) sportolok. Mindent minden mennyiségben eszem (sok szénhidrátot, és csokit, sütit is), csak akkor fogom vissza magam, ha 70 fölé megy a súlyom (ritka!)

szóval úgy látszik nem lehetetlen...

2011. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!