Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet a...

Szerintetek milyen lehet a testalkatom?

Figyelt kérdés

173 cm/55 kg,15/L

comb:(legvastagabb részét mértem) 46

derék:68

csípő:83

mell:85

Van aki azt mondja,hogy sürgősen hízzak,mert úgy nézek ki,mint egy anorexiás,van aki azt mondja pont jó vagyok,van aki meg azt mondja ehhez a magassághoz az 55 kg kicsit sok.Akkor most mi az igaz?

KÉPET NEM RAKOK FÖL,MERT MÁR VOLT BELŐLE PROBLÉMÁM...


2011. júl. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

165 cm hez szerintem ami még belefér(ha sportos valaki)az a 65 kg,alsó hatás az 55(szerintem akkor formás és vékony).

Mivel te azért magasabb vagy majd 10 centivel,így azt mondom hogy 60-65 kilo is teljesen jó lenne neked.Persze azt le kell szögznem hogy én úgy nézem ezt a súly dolgot hogy aki sportolás melett ennyi kilo,mert hiába 50 kilo valaki és van rajta csak 1 kilo felesleg amikor rosszul oszlik ela súly,azaz pl.pipaszár lábai vanak de nagy segge,vagy uszogumija stb.Az a lényeg számomra hogy formás legyen és nem feltétlen kilokban látszik meg.

2011. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aránytalan... de a kilókkal nincs semmi gond. Elméletben a megfelelő súly számodra 60-65 kiló között van. De mivel én 175 centi vagyok és szeretnék lefogyni 55 re ezért nem hiszem hogy probléma lenne hogy ennyi vagy. Sajnos kép nélkül tényleg elég nehéz megmondani.
2011. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem tökéletes súlyban vagy. aki esetleg azt mondja, hogy sok, az vagy anorexiás vagy irigy. felesleges lenne akár akár hízókúrába kezdened. Örülj neki, hogy vékony vagy míg fiatal vagy, mert az évek során 1-2 kiló alattomosan úgyis felcsúszik sajnos.Persze ha szerncsés génjeid vannak, vagy komolyan veszed az egészséges életmódot, akkor nem törvényszerű.
2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a 173cm-hez a 63-65 kiló az ideális.. akkor szép egy nő ha formás!
2011. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy tűnik homokóra.. :)
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!