Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiakarok törni, már elegem...

Kiakarok törni, már elegem van lassan belehülyülök, mit tegyek, segíts kérlek?

Figyelt kérdés

mai étkezéseim:

reggeli 2 sz graham kenyér+2 sz csmellsonka+ubroka, paprika

tízórai: alma, 6 db korpovit keksz

ebéd: egy főtt tojás, egy tányér párolt tök

uzsonna: egy tányér málna

vacsora-joghurt szokott lenni, de ma ünnepély volt ezért 2 gombóc fagyi(joghurt-körte, csokismüzli) 1 db túrókocka és 1 db erdei gyümölcsös szelet a cukrázdában


1 éve nem ettem süteményt rettentően jól esett, fogyókúráztam de nem tudom abbahagyni egész nap dolgozok szóval kéne az energia, szédülök egész nap, fáj a fejem, van hogy már vonszolom magam nem bírok lépni annyira éhes vagyok

a reggelim mindig ez csak van hogy még paradicsom és sajt megy hozzá

tízórai valamilyen gyümölcs, a kekszet is azért ettem mert azt hittem összesek

ebéd párolt zöldség főtt hús vagy tojás, néha rizs

uzsonna zöldség avgy gyümölcs

vacsora joghurt vagy túró

166cm és 43 kilo vagyok, mint egy halott úgy nézek ki, változtatni szeretnék rajta de nem megy, egyszerűen csak azt látom mindenhol hogy zsír, cukor, liszt, most is ezen kattogok vagy 2 órája hogy fagyi, süti hízlal, pedig az összes csontom, bordám ki áll és undorító

mit tegyek, segíts


2011. júl. 5. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mi az hogy kerülöd a hízlaló kajákat? nem eszel süteményt (tehát cukrot, fehér lisztet..) kivéve most mert ezt az alkalmat írtad, éés.. kb. ez ami úgymond hízlaló.

zsírt ne itasd le, mert nem attól fogsz elzsírosodni, viszont a testnek szüksége van rá. amiket írtál nekem válaszul hogy eszel (cottage cheese és a húsok) az jó de nem mindegy mennyit eszel. egy falat hústól nem lesz annyival beljebb az ember. továbbra is adott hogy levadászol egy macskát :P illetve szójafehérje-por. takarmánynövény a szója, de hát jobb híján :/

jaa, meg egyél többet. 43 kiló mellett növelheted a szénhidrát beviteled ez egészen biztos! és persze törekedj a fehérje bevitelre. ha nem is 2g/ttkg mennyiséget, mert az egy testépítőnek is elég, de 1g/ttkg minimum mehetne. ami csirkemellből számítva... hmm.. másnaposan olyan az agyam mint egy számítógép.. 43g *5 azzz 200 gramm hús alá ne add kb. :)) és edzz.

2011. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!