Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiakarok törni, már elegem...

Kiakarok törni, már elegem van lassan belehülyülök, mit tegyek, segíts kérlek?

Figyelt kérdés

mai étkezéseim:

reggeli 2 sz graham kenyér+2 sz csmellsonka+ubroka, paprika

tízórai: alma, 6 db korpovit keksz

ebéd: egy főtt tojás, egy tányér párolt tök

uzsonna: egy tányér málna

vacsora-joghurt szokott lenni, de ma ünnepély volt ezért 2 gombóc fagyi(joghurt-körte, csokismüzli) 1 db túrókocka és 1 db erdei gyümölcsös szelet a cukrázdában


1 éve nem ettem süteményt rettentően jól esett, fogyókúráztam de nem tudom abbahagyni egész nap dolgozok szóval kéne az energia, szédülök egész nap, fáj a fejem, van hogy már vonszolom magam nem bírok lépni annyira éhes vagyok

a reggelim mindig ez csak van hogy még paradicsom és sajt megy hozzá

tízórai valamilyen gyümölcs, a kekszet is azért ettem mert azt hittem összesek

ebéd párolt zöldség főtt hús vagy tojás, néha rizs

uzsonna zöldség avgy gyümölcs

vacsora joghurt vagy túró

166cm és 43 kilo vagyok, mint egy halott úgy nézek ki, változtatni szeretnék rajta de nem megy, egyszerűen csak azt látom mindenhol hogy zsír, cukor, liszt, most is ezen kattogok vagy 2 órája hogy fagyi, süti hízlal, pedig az összes csontom, bordám ki áll és undorító

mit tegyek, segíts


2011. júl. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dettó én is. Menj orvoshoz, mert ettől magadtól nem fogsz tudni meggyógyulni (én nemrég kezdtem el járni). Nagyon anorex gondolkodásmódod van...

Sajnállak, nekem is csak egy fogyókúrának indult, és most testileg roncs vagyok - puffadás, székrekedés, gyomorfájdalom... hízni is kéne (170/48), de néha akarok, néha nem. Rettegek a zsírtól, a csokitól, néha meg imádom, és csak azt ennék. Félek, h zsíros leszek, nem merek enni, de így izmot sem tudok miből építeni. :(

Ördögi kör. Utálom ezt az egészet...

2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen.Mindenképp orvoshoz kell fordulnod.
2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
En is igy vagyok vele. Szerintem nem kell orvoshoz menned. Orulj hogy nem vagy kover!
2011. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Menj orvoshoz!Én egy éve estem át ezen, 3 kilótól szerettem volna megszabadulni, 15 lett belőle. 170 cm-mel 39 kg lettem. Nekem volt energiám, csak a környezetemben mindenki félt, hogy egyszer felbukok... elvittek, és 3 hét kórház. :(:( Kegyetlen volt, amikor oda ült mellém az ápoló/orvos, és szó szerint tömték belém a kaját. Akkor engedtek ki, amikor szerintük ideális volt. Most 55kg vagyok, és örülök neki, mert jól érzem magam a bőrömben. Ha nem akarod átélni, amit én, és ne akard, fordulj minél előbb!!

2011. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

komoly protein mennyiséget eszel. :( Emberek mikor jönnek rá, hogy a proteintől nem lesznek éhség rohamok, attól nem tudsz hízni. És kevesebbet fogsz enni. Mennyi szénhidrátot eszel atya világ... ha szénhidráttal tömöd magad ne csodálkozz. Nem az kell a testednek, a protein az kell. Kicsit légyszives olvass utána, hogy mennyire fontos a testnek. Tessék ebédre legalább normális kaját enni. Csirkemell kicsi rizzsel.

Totálisan ki van merítve a szervezeted. Mindig rosszul leszel, ameddig az egyensúlyt nem állítod helyre. Vigyázz magadra és az egészségedre!

2011. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó jól mondta, mi a rákot sajnálsz a húsban? 1 étkezéskor eszel rendes húst? esetleg mellette egyszer egy kis túró vagy egy darabka tojás? :D tiszta kész, én a helyedben már levadásztam volna a szomszéd macskáját vacsorára, vagy akár a szomszédot :)

az a szénhidrát mennyiség amit megeszel lehet hogy jó, mert a gyümölcs is cukros, de miért ilyen sza.r kekszet meg sütit eszel? biztos hogy jól el tudnál készíteni barnarizst, vagy akár nem barnát az nem emeli meg erősen a vércukrot- inzulin termelést, kisebb zsírosodást vált ki, és mellette a macskahús de inkább csirkemell nincs is jobb! max. drágább :)

2011. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

csirkemellre nem futja mindennap, heti egyszer max nem én veszem a kaját

rizst szoktam enni van hogy tojással, vagy hogy pulykahússal, gombapörkölttel vagy sertés, marhából készült pörkölthuskockákat-én leitatom a zsírját

cottage cheese, joghurt, túrót is szoktam néha de ezekre se futja mindennap

2011. júl. 9. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem jól állsz anyagilag. De akár megveszel egy kg húst. Azt elosztod kb 4-5 napra. Gondolom csak egy személyre kell. Minden nap frissen megcsinálsz valamit belőle. Egy nőnek napi szinten 2g/testsúlykilogramm. Szerintem az napi szinten beosztva a hús nem sok igaz? Kb 4-5 pound egy hús. Ha jól emlékszem. Biztos Londonban vagy. Iceland-ban általában olcsó meg van még egy hely de elfelejtettem a nevét. :( De biztos tudsz jó helyeket.
2011. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok Londonban, itt vagyok Budapesten

szüleimmel lakok, nem én válagatom meg hogy mit vegyünk és csináljunk

próbálom kerülni, kisebb adagokat a hízlalóbb kajákból de nem mindennap sikerül, így van hogy inkább nem eszek belőle csak akkor meg nagyon fáj a gyomrom estére és szédülök is:(:S

2011. júl. 10. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!