Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy alig eszem...

Miért van az, hogy alig eszem valamit, és egy deka sem ment le rólam? Centiben akkor hogy-hogy látszik?

Figyelt kérdés

szedek egyféle gyógyszer, ausztriában lakom, és itt gyógyszertárban lehet venni. Az orvosom írta fel, mert5 már annyira ki voltam bukva. 160cmhez voltam 83 kiló, most 72 vagyok, de ezt kb fél év alatt értem el, egy spéci diétával, meg alig ettem. viszont 2 hónapja meg sem mozdul a mérleg...

volt, hogy abbahagytam a diétát, két hét alatt visszajött 3 kiló (mondjuk nekikeseredésemben konkrétan zabáltam)

aztán kaptam ezt a bogyót, az a 3 kiló le is ment, ami feljött, de mér 3 hete szedem, és semmi!

centiben látható, a ruháimon is érzem, rám jön a régi gatyám, igaz még kissé szűk...

de akkor ez kilóban miért nem látszik???

szeretnék még 10-15 kilót fogyni, 57 az álom, de már 61-2vel is boldog lennék...lemehet ez aug. végére?


enni is alig eszem valamit, egyszerűen nem kívánok enni, ez is a gyógyszer lényege tulajdonképp...

és semmi...:S


mit csináljak?

érdemes lenne vennem egy szobabiciklit? mert imádok bicajozni, de errefelé rohadt sok kamion jár, és nem is merek igazából, meg egyedül nem akarok...de a szobabicaj az mehetne a tv előtt, napi két órát tuti tekernék...az használna szerintetek?


2011. júl. 3. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkozz el. A fogyókúrát nem kilóban, hanem centiben kell mérni. Kit érdekel, hány kiló vagy, ha jól nézel ki?
2011. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az elején mindig könnyebben megy a fogyás, mikor már sokat lefogytál de még nem vagy teljesen elégedett akkor kezdődik a neheze. Mindenképpen mozognod kell, és ne várd, hogy gyorsan történjen minden. Figyelj az étkezésedre, és próbálj meg normálisan étkezni. Szerintem a mozgás ami a legtöbbet segít. Járj edzőterembe!
2011. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
...mert lelassítottad az anyagcserédet azzal, hogy alig eszel. Egyél sokszor keveset. Ne éheztesd a testedet, mert minden falatnak örülni fog, és pakolja el, mert érzi, hogy gáz van. Táplálkozz egészségesen. A biciklizéssel nagyon jól járnál, én is azzal fogytam le, mert utálok futni, a szabadban lenni viszont szeretek!
2011. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

alapjáraton is nagyon keveset eszem, szóval ez nem olyan hű de nagy változás, csak akik hasonlóan ezt a bogyót szedik,azoknak sokkal jobban hat pl. egy hónap alatt 18kilót adott le egy bnőm


és azt nem értem, h ha nem eszek szinte semmit, akkor hog-hogy nem a meglévő kalórikat vagyis zsírt használja fel a szervezet??akkor hogy hogy van erőm mozogni??akkor mit használok, levegőt???:S

2011. júl. 3. 12:44
 5/10 anonim válasza:
Mi lenne ha esetleg tornáznál?
2011. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szinte semmit nem eszel akkor a tested elkezd raktározni, szóval ez azért nem működik. mindenképpen mozogj. Igyál sok sok vizet. Egy életmód váltás kell. Állíts be magadnak egy étrendet és határozd el hogy a napi szappanopera adagodat a szobabicikliden tekerve nézed meg. mindent szabad enni de nem mindegy hogy mennyit és milyen gyakran felesleges külön diétázni. Ha egyébként egészséges vagy akkor így automatikuson be állítódik az egészséges testsúly. Ha "csak" diétázol akkor a diéta végével nagyon esélyes hogy rögtön vissza szeded. Lehetséges az álom súly de ne akard elsietni. Így elkerülheted a fogyókúrákra oly jellemző érzelmi ingadozásokat is :-)
2011. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jobb lesz az életminőséged is :-)
2011. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, a bicikli nagyon jó lenne, csak épp nincsen szobabiciklim...:S
2011. júl. 3. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor vegyél. Már nagyon olcsón is lehet venni szobabicót.
2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valki javasol neked valamit az nem kötelező érvényű és a jó válasz nem az rá hogy !jajj az nincs!. Akkor válassz olyat ami van!!!! Vagy ami tetszik...
2011. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!