Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a belső...

Hogyan fogyjak le a belső combomról?!

Figyelt kérdés
Helló! 16 éves vagyok 156 cm, és 53 kg. nem annyira sok,de bizonyos helyeken nagyon látszik. a hasam egy kicsit nagy, az nem annyira gáz,de onnan is szeretnék fogyni. a fő bajom a combom, elég nagy, és zsíros, főleg a belső része. ez számomra undorító, nem is néz ki jól, + nem vehetek fel olyan ruhát amit egyébként felvennék. egyáltalán nem szexi. enni imádok,elég sokat eszek de nem annyira. úgy szeretnék fogyni h közben egészségesen táplálkozom. Köszi. helló :)
2011. júl. 2. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lokális zsírégetés nincs. Egyél rendesen, de ne hatalmas adagokat, és mozogj rendszeresen. A belső combról megy le legkésőbb a felesleg, tehát ne várj csodát 1 hónap után se.
2011. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sziaa:) mindenképp táplálkozz egészségesen (erre van párezer kérdés itt:D:D), és javaslom, hogy járj el futni. Ne gyorsan indulj neki erőből (ezt hívják sprintelésnek), mert az főképp izmosít, hanem inkább kocogósabban, sokáig, az fogyaszt. Nem lokálisan (olyan nincs), hanem az egész tested átmozgatja.


a combok belső oldalára én ezt javaslom:

feküdj hanyatt, emeld fel a lábaidat eyenesen hogy az égnek álljon a lábujjad hegye, és engedd terpeszbe a kétoldalra, majd vissza függőlegesbe egymás mellé.


Én úgy csináltam, hogy 20-at egymás után, kicsi pihenő, és még 4x. Ezt nap 6x csináltam, és 1 hónap alatt már volt rés a combom közt, ha megálltam egyenesen.:) hajrá.

2011. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ezek tényleg jónak tünnek! :)

Bitosan jó segítségemre lesznek :))

2011. júl. 3. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!